Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

  Silikónová formička Orchid (Orchidea)

  Silikónová formička Orchid (Orchidea)

  Podrobný popis produktu
  Máme skladom > 5 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
  0x
  12.55 € 10.37 € Bez DPH
  Silikónová formička Orchid (Orchidea)
  Silikónová formička Orchid (Orchidea)
  Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
  Cena: 12.55 €

  Silikónová formička Orchid (Orchidea)

  Natlačením modelovacích alebo poťahovacích hmôt do formy vytvoríte kvietok, ktorým môžete zdobiť poťahované torty na rôzne príležitosti. Spolu s ďalšími kvetinami vytvoríte efektnú kyticu na poťahovaných svadobných i narodeninových tortách. Kvety použite aj na zdobenie detských tort alebo na dekorovanie tort pre deti spolu s rozprávkovými postavičkami, zvieratkami a ďalšími motívmi. Kvetinami môžete zdobiť aj cupcakes. Kvetmi ozdobte veľkonočné a jarné torty, cupcakes, sušienky a ďalšie výrobky.

  Na pripevnenie na tortu použite najlepšie jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru. Kvety môžete farbiť gélovými alebo tekutými farbami. Pre vytvorenie lesklých odtieňov použite farby prachové s perleťou.

  Materiál Silikon
  Tento produkt je súčasťou: Silikónové formičky na modelovanie

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Podobné

  12.55 €

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.