Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Holandský marcipán 1:3 - 0,5 kg

Holandský marcipán určený na modelovanie, poťahovanie alebo dekoráciu cukrárskych výrobkov za studena. Mandle v pomere 25%. Jedná sa o svetlejší a pevnejší marcipán vhodný na poťahovanie aj…

Podrobný popis produktu
Najviac predávané
Máme skladom > 5 ks V pondelok 04.03. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
9.55 € 8.53 € Bez DPH
Holandský marcipán 1:3 - 0,5 kg
Holandský marcipán 1:3 - 0,5 kg
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 9.55 €

Holandský marcipán určený na modelovanie, poťahovanie alebo dekoráciu cukrárskych výrobkov za studena. Mandle v pomere 25%. Jedná sa o svetlejší a pevnejší marcipán vhodný na poťahovanie aj modelovanie. Ďalšie spevnenie docielite zapracovaním ďalšieho jemného práškového cukru.

Mandľový marcipán je určený na poťahovanie tort a pre modelovanie tvarov a postavičiek, na vypichovanie tvarov a ďalšie tvarovanie. Marcipánovú hmotu môžete zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb. Marcipán môžete zosvetľovať belobou. Marcipán môžete použiť aj pri pečení. Môžete ho nastrúhať a ochutiť ním cestá. Ďalej z neho môžete vytvoriť marcipánovú strúhanku, keď k 70 g marcipánu primiešate 15 g masla a 50 g hrubej múky.

Ďalej môžete marcipán použiť do ovocných knedlí. Miesto kôstky v marhuli alebo slivke vyplníte guličkou marcipánu. Z marcipánu môžete vyrobiť aj náplň do praliniek. Marcipán nastrúhajte do hrnca, prilejte trochu smotany a rozpustite. Hmotu pred poťahovaním alebo modelovaním dôkladne prepracujte.

Na poťahovanie torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania plát podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhlazovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

Mandle v pomere 25%. Jedná sa o svetlejší a pevnejší marcipán vhodný na poťahovanie aj modelovanie. Ďalšie spevnenie docielite zapracovaním ďalšieho jemného práškového cukru.

Holandský marcipán je určený pre modelovanie, poťahovanie alebo dekoráciu cukrárskych výrobkov za studena. Balené po 1 kg.

Vyrobený z jemne mletých mandlí a cukru. Marcipán je určený najmä na poťahovanie tort a zákuskov, na modelovanie alebo dekorácie cukrárskych výrobkov, na výrobu marcipánových figúrok, aj ako náplň do čokoládových praliniek. Marcipán sa dá dobre farbiť. Optimálna pracovná teplota 21 st.

Alergény: mandle

Hmotnosť 500 g

 

Výrobky sa skladujú u dodávateľa i zákazníka v suchých s čistých priestoroch, dobre vetraných, teplota 1 - 20 ° C, relatívna vlhkosť 0 - 75%.

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 500 g
Netto hmotnosť 500 g
Farba Slonová kost
Materiál Marcipán
Tento produkt je súčasťou: Marcipán na modelovanie a poťahovanie tort

Priemerné výživové hodnoty v 100 g

Energetická hodnota 1725 kJ
Energetická hodnota 413 kcal
Tuky 10.6 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 77.2 g
- z toho cukry 72.1 g
Bielkoviny 4 g
Vlákniny 2.2 g

Zloženie výrobku

Cukor, mandle, sorbitol, karboxymethylcelulóza, intavenóza, kyselina citrónová, invertáza. Vyrobené v Holandsku

Alergény (vr. možnej krížovej kontaminácie) Orechy
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 04.03.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 04.03.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 04.03.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás