Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Cukrová pasta na potahovanie tort 100 g zelená

Autorizovaný predajca
Neobsahuje AZO farbivá Neobsahuje geneticky modifikované suroviny Neobsahuje palmový olej
2.61 € 2.27 € Bez DPH
Cukrová pasta na potahovanie tort 100 g zelená
Cukrová pasta na potahovanie tort 100 g zelená
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 2.61 €

Cukrová tortová hmota 100 g zelenej farby s kakaovým maslom.

Zelená hmota na poťahovanie tort a modelovanie jedlých dekorácií. Modelovacia cukrová hmota sa zabalí do vákuových vriec. Cukrová hmota má vďaka kakaovému maslu dokonalú poddajnosť a pružnosť, je ideálna na poťahovanie tort, na vytváranie kvetov a 3D objektov, môžete ju maľovať ručne alebo pomocou cesta s hrúbkou až 1 mm, príjemne chutí vďaka ľahkej mandľovej vôni.

Farebná cukrová hmota ponúka niekoľko možností zdobenia so značnou úsporou, takže je ideálnou hmotou aj na vytváranie predmetov a dekorácií, ako sú kvety a listy, a zaručuje, že predmety a dekorácie zostanú dokonalé bez rizika rozpadu a zlomenia.

Neobsahuje azofarbivá, palmový olej a GMO.

100 g balenie.

Farba Zelená
Tento produkt je súčasťou: Farebné poťahovacie hmoty (fondant) Hmoty na modelovanie Zelená potahovací hmota

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Neobsahuje AZO barviva (AZO free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Neobsahuje palmový olej
Decora

Značka Decora vznikla v roku 1998 na základe viac ako 40-ročných skúseností rodiny De Luca v oblasti gastronomických a cukrárenských zariadení. Carlo De Luca vycítil príležitosť sprístupniť nadšencom a amatérom sortiment výrobkov na zdobenie tort a dezertov, ktorý bol dovtedy vyhradený pre profesionálov. Dnes spoločnosť spolu s Carlom vedú aj deti Pietro, Margherita a Serena, ktoré s rovnakým nadšením pokračujú v zdieľaných rodinných hodnotách.

Na našom eshope dávame prednosť AZO FREE barvivám. Čo to je?

Ak nesie výrobok označenie AZO FREE alebo tiež skratku AZ, prípadne v zložení nenájdete niektoré z nasledujúcich farbív, znamená to, že neobsahuje azofarbivá Tartrazín E102, Chinolínová žltá SY E104, Žltá SY E110, Azorubín E122, Ponceau 4R E124, Červeň Allura E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 13.02.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 13.02.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 13.02.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás