Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Sušené bielka Eibumin White Egg Powder 200 g

Máme skladom > 5 ks Vo štvrtok Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
Tento produkt je možné zakúpiť ešte lacnejšie vo väčšom balení:
3.27 € 2.84 € Bez DPH
Sušené bielka Eibumin White Egg Powder 200 g
Sušené bielka Eibumin White Egg Powder 200 g
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 3.27 €

Špeciálna zmes sušených bielkov s cukrom krupicou a s kyselinou citrónovou.

Sypká zmes Eibumin na výrobu snehového pečiva, indiánky, náplní do trubičiek alebo krémrolí, laskoniek. Dodávaná hmotnosť 200g.

Výrobný postup:

Indiánky: 100g eibuminu + 500g pitnej vody - zmiešať, nechať krátko odležať potom šľahať, počas šľahania pridať 625g cukru kryštál a 350g ríbezľovej marmelády, do vyšľahanej hmoty zvoľna vlievať cukrový rozvar (725g cukru kryštál zvariť s 200g pitnej vody na "retiazku ").

Bielkový krém: 100g eibuminu + 770g pitnej vody - zmiešať, nechať odležať počas šľahania pridať 620g cukru kryštálu. Do vyšľahanej hmoty zvoľna vlievať cukrový rozvar (1230g cukru kryštálu + 310g pitnej vody - zvariť na retiazku), po zaliatí pridať 70g vanilínového cukru.

Pečené hmoty
Laskonky: 100g eibuminu + 765g vody- zmiešať, nechať odležať a pri šľahaní pridať 620g cukru kryštálu. Do vyšľahanej hmoty zvoľna vlievať cukrový rozv (1230g cukru kryštál + ​​310g pitnej vody-zvariť na retiazku), po zaliatí do šľahanej hmoty pridávame 480g cukru múčka + 1080 g jadrovín (kokos, strúhané oriešky, mandle)

Pusinky: 100g eibuminu + 770g pitnej vody - zmiešať, nechať odležať a pri šľahaní pridať 620g cukru kryštálu. Do vyšľahanej hmoty zvoľna vlievať cukrový rozvar  (1230g cukru kryštál + ​​310g pitnej vody - opäť zvariť na retiazku). Po zaliatí pridáme do šľahanej hmoty 785G cukru múčky.

Pečené výrobky sušíme pri teplote 110-140 ° C počas 45 min., podľa typu rúry.

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 200 g
Netto váha 200 g
Tento produkt je súčasťou: Zľavy, Cukrárske glazúry, royal icing, Veľká noc, Zdobenie medovníčkov, Zmesi a prípravky

Zloženie výrobku

Sušený vaječný bielok, cukor, regulátor kyslosti (E330)

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.