Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks

Jedlé zlato v plátkoch 25 ks.

Podrobný popis produktu
Doprava zdarma
Výrobok sa už nepredáva
Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks
Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 84.30 €

Jedlé zlato v plátkoch 25 ks.

Jedlé zlato dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú vyrobené z min. 22-karátového zlata a sú certifikované ako jedlé. Potravinárske zlato je vedené ako emulgátor E175 pridávaný bežne do čokolády.

Lístok zlata je prichytený na podkladový papier, takže ho môžete veľmi ľahko preniesť na tortu alebo vystrihnúť požadovaný tvar.

Balenie obsahuje 25 ks plátkov.

Rozmer: 8x8 cm

Použitie: Nožnicami vystrihnite požadovaný rozmer, ktorý chcete použiť. Pri strihaní je dôležité nedotýkať sa plátku! Zlato sa ľahko prichytí na prst alebo ďalšie objekty. Miesto, na ktoré chcete aplikovať plát, potrite malým množstvom jedlého lepidla. Na natretú plochu nalepte plátok aj s podkladovým papierom a zľahka pritlačte. Plát po nalepení nejde znovu odlepiť a presunúť. Po jednej minúte môžete podkladový papier zľahka odstrániť.

 

Farba Zlatá
Tento produkt je súčasťou: Dekoračné lesky a glitre Zlaté dekorácie a pláty

Zloženie výrobku

22 karátové zlato, E175

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás