Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Baby Daisy / Blossom & Primula (Vykrajovač drobné kvety)

12.09 € 9.99 € Bez DPH
Baby Daisy / Blossom & Primula (Vykrajovač drobné kvety)
Baby Daisy / Blossom & Primula (Vykrajovač drobné kvety)
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 12.09 €

Sada vykrajovačiek v tvare malých kvetov.

Súprava obsahuje dva druhy kvetov rôznych veľkostí. Vytlačené tvary môžete pomocou lisu s okrúhlym hrotom vytvarovať do vypuklého tvaru. Na vyfarbenie kvetov z modelovacích a poťahovacích hmôt použite tekuté alebo gélové farby. Pomocou práškových farieb dodáte jemný farebný nádych s perleťou. Na trblietkach na torty pre malé dievčatá nemusíte šetriť, takže si môžete vybrať trblietavé farby v tube. Na vykrajovanie tvarov nemusíte nevyhnutne používať len dierovače. Do potiahnutého koláča alebo keksíkov ich stačí len zľahka vytvarovať, aby sa vytvoril len obrys. Pomocou väčších formičiek na sušienky vykrajujte z cesta sušienky, ktoré môžete po upečení ďalej ozdobiť pomocou vrecúšok s malými špičkami s čokoládovou alebo bielkovou polevou. Pomocou toho istého vykrajovača, ktorý ste použili na vykrojenie cesta, nalepte na sušienky marcipánové tvary kvetov. Získate veľmi originálne sušienky pre deti. Na zlepenie použite jedlé lepidlo, kráľovskú polevu, domácu bielkovú polevu, sirup alebo čokoládu.

Sada mini kvetov. 10 ks v balení.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 23 g
Materiál Plast
Tento produkt je súčasťou: Vypichovače na kvetiny
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 12.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 12.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 12.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás