Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Včelí úľ (osie hniezdo) zaklapávacia forma

Autorizovaný predajca
Máme skladom > 5 ks V stredu 28.02. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
1.85 € 1.53 € Bez DPH
Včelí úľ (osie hniezdo) zaklapávacia forma
Včelí úľ (osie hniezdo) zaklapávacia forma
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 1.85 €

Včelí úľ alebo osie hniezdo - plastová formička.

Pomocou plastovej formičky vytvoríte originálne osie hniezdo, ktoré pripomína včelí úľ, na ktorom je malá včielka. Pred natlačením nepečeného cesta do formy pritlačte formu k sebe, vysypte práškovým cukrom, a až potom natlačte hmotu dovnútra. Časti držte stále pri sebe. Do cesta urobte jamku prstom alebo okrúhlym držadlom varešky a vyčnievajúce kúsky cesta odstráňte. Formu opatrne otvorte a úľ vyberte. Pred plnením nechajte stuhnúť na rovnej podložke. Cesto majte vždy vychladené.

Formičky na včelie úle sú vynikajúce na prípravu tradičného pečiva včelích úľov alebo osích hniezd. Aby sa cesto nelepilo vo formičke a išlo ľahšie vyklopiť z formičky, je potrebné každý kúsok cesta zľahka obaliť v práškovom cukre a formičky nemusíte vymazávať ani vysypávať múkou. Keď obalený kúsok cesta dáte do formičky, bez problémov ho natvarujete a vytiahnete.

Recept na včelie úle (ulitky):

Suroviny na včelie úle

Suroviny na krém: 

  • 100 g maslo
  • 1 žĺtok
  • 100 g cukru
  • lyžica rum
  • podľa chuti pridaním kakaa vytvoríme tmavý krém.


Postup prípravy
Piškóty zomelieme, pridáme ostatné suroviny a vypracujeme cesto, ktoré necháme stuhnúť v chlade. Kúsky cesta natlačíme do formičiek na včelie úle (ulitky). Potom v úli vytvoríme jamku, ktorú naplníme krémom a priklopíme piškótou (alebo upečeným kolieskom z lineckého cesta). Keď je úľ takto hotový, vyklopíme ho na rovnú plochu, najlepšie na dosku a necháme v chladničke stuhnúť. Aby sa cesto nelepilo vo formičke a išlo ľahšie vyklepnúť z formičky, je potrebné každý kúsok cesta zľahka obaliť v práškovom cukre a formičky nemusíte vymazávať ani vysypávať múkou. Keď obalený kúsok cesta dáte do formičky, bez problémov ho natvarujete a vytiahnete.

Ďalšie recepty nájdete na našom blogu.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 7 g
Tento produkt je súčasťou: Vianoce Vyklápacie formičky Podľa témy
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 28.02.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 28.02.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 28.02.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás