Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Úľ (osie hniezdo) 10 ks

Autorizovaný predajca
DOBRÁ KÚPA: Ekonomické balenie
Cena v menšom balení 10.53 €
Kúpou ušetríte 0.32 € (–3%)
10.20 € 8.43 € Bez DPH
Úľ (osie hniezdo) 10 ks
Úľ (osie hniezdo) 10 ks
Dostupnosť: Tovar nie je dostupný
Cena: 10.20 €
Plesne včelích / osích hniezd

Formy na včelie úle sú vynikajúce na výrobu tradičných cukroviniek z včelích úľov alebo osích hniezd. Aby sa cesto vo forme nelepilo a aby sa ľahšie vyklápalo z formy, je potrebné každý kúsok cesta zľahka posypať práškovým cukrom a formy netreba vymastiť ani vysypať múkou. Keď vložíte obalený kúsok cesta do formy, môžete ho ľahko vytvarovať a vytiahnuť.

  • Materiál: plast. Možno umývať v umývačke riadu.
  • Rozmery: š. 5 cm, v. 4 cm.

Recept na včelie úle:

Skladiny na včelie úle

Skladiny na krém:

  • 100 g masla
  • 1 žĺtok
  • 100 g cukru
  • lžica rumu
  • pridajte kakao podľa chuti, aby vznikol tmavý krém.


Postup prípravy
Piškóty zomelieme, pridáme ostatné prísady a vypracujeme cesto, ktoré necháme v chladničke stuhnúť. Kúsky cesta vtlačte do formičiek na úle. Potom do úľa urobte priehlbinu, naplňte ju krémom a prikryte biskvitom (alebo upečeným kolieskom lineckého cesta). Keď je úľ hotový, vyklopte ho na rovnú plochu, najlepšie na valček, a nechajte ho v chladničke stuhnúť.  Aby sa cesto vo forme nelepilo a aby sa ľahšie vyberalo z formy, každý kúsok cesta by sa mal zľahka posypať práškovým cukrom a formy sa nemusia vymastiť ani vysypať múkou. Keď obalený kúsok cesta vložíte do formy, môžete ho ľahko vytvarovať a vytiahnuť.

Viac receptov nájdete na našom blogu.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 100 g
Netto hmotnosť 4 g
Tento produkt je súčasťou: Vianoce Vyklápacie formičky Podľa témy
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás