Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Vykrajovátko šikmé srdiečko na hrnček

Autorizovaný predajca
Máme skladom > 5 ks V stredu 19.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
4.41 € 3.64 € Bez DPH
Vykrajovátko šikmé srdiečko na hrnček
Vykrajovátko šikmé srdiečko na hrnček
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 4.41 €

Moderné vykrajovátko nielen pre zamilovaných. Vykrojte sušienku, ktorá skvelo oživí hrnček či šálku.

Vykrajovačkou vytvoríte "vyhryznuté" tvary z krehkých, sušienkových, perníkových a ďalších ciest, ktoré môžete zavesiť na hrnček s čajom, kávou alebo ďalšími nápojmi, ktoré kúsok sušienky skvele doplní.

Sušienky môžete po upečení zlepovať krémom, džemom, orieškovými nátierkami a ďalšími sladkými nátierkami. Zlepené tvary zdobte čokoládovými polevami, bielkovou polevou, cukrovým sypaním, orieškami a pod.

Oživte čajový večierok alebo popoludňajšiu kávičku medovníčkami alebo netradičnou  sušienkou, ktorú umiestnite priamo na hrnček. Alebo prekvapte svojho milého či milú sladkým odkazom ráno v posteli...

Rozmer: 5,5 x 4 cm

 

 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 8 g
Tvar vykrajovátka Srdíčka
Tento produkt je súčasťou: Vykrajovačky na hrnček Suroviny a cukrárske potreby na svadobné torty Valentín Vykrajovačky
FunCakes

Značka FunCakes bola založená vo februári 2009. Spoločnosť je súčasťou spoločnosti NewCakes BV so sídlom vo Wormeri na severe Holandska. Spoločnosť FunCakes predáva široký sortiment prísad a výrobkov na pečenie, zdobenie a poťahovanie koláčov, muffinov a iných pochúťok. Náš sortiment zahŕňa najmä veľmi obľúbený farebný rolovaný fondán a marcipán, ale aj jedlé potravinárske farby, prášky a gély, ako aj čoraz obľúbenejšie špeciálne potravinárske zmesi - bezlepkové, so zníženým obsahom laktózy alebo so zníženým obsahom cukru.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 19.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 19.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 19.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás