Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Adaptér - spojka pre dýzu s uzáverom

Autorizovaný predajca
Výrobok sa už nepredáva
Adaptér - spojka pre dýzu s uzáverom
Adaptér - spojka pre dýzu s uzáverom
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 4.17 €

Adaptér - spojka pre trysku s uzáverom

Jednoduchá a bezpečná výmena hrotov pomocou tohto adaptéra

Tento adaptér je ideálny pre všetkých, ktorí radi zdobia a tvoria v kuchyni. S jeho pomocou môžete pri zdobení ľahko a bezpečne meniť hroty. Obsahuje špeciálny adaptér od spoločnosti Decora, ktorý je vhodný pre hroty od tejto značky. Adaptér však možno použiť aj s inými špičkami, len do priemeru 1,8-2,0 cm.

 

Často kladené otázky a odpovede:

Je adaptér kompatibilný len so špičkami Decora?

Nie, adaptér možno použiť aj s inými špičkami s priemerom 1,8-2,0 cm.

Aký je bezpečnostný systém adaptéra?

Adaptér je navrhnutý tak, aby bolo možné bezpečne a jednoducho vymeniť hroty. Nie je možné sa s ním poraniť alebo poškodiť.

Aká je výhoda používania adaptéra pri zdobení?

Používanie adaptéra umožňuje ľahšie a presnejšie prenášať zdobiacu hmotu na torty, koláčiky alebo košíčky. Vďaka rýchlej výmene špičiek možno používať rôzne vzory alebo šírky zdobenia.

 

Tento produkt je súčasťou: Pomôcky na zdobenie Trezírovacie sáčky a zdobičky Cukrárske potreby
Decora

Značka Decora vznikla v roku 1998 na základe viac ako 40-ročných skúseností rodiny De Luca v oblasti gastronomických a cukrárenských zariadení. Carlo De Luca vycítil príležitosť sprístupniť nadšencom a amatérom sortiment výrobkov na zdobenie tort a dezertov, ktorý bol dovtedy vyhradený pre profesionálov. Dnes spoločnosť spolu s Carlom vedú aj deti Pietro, Margherita a Serena, ktoré s rovnakým nadšením pokračujú v zdieľaných rodinných hodnotách.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás