Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Cukrárska karta (stierka) 10 "extra dlhá 25 x 9 cm

13.31 € 11.00 € Bez DPH
Cukrárska karta (stierka) 10 "extra dlhá 25 x 9 cm
Cukrárska karta (stierka) 10 "extra dlhá 25 x 9 cm
Dostupnosť: Naskladňujeme do 3 týždňov
Cena: 13.31 €

Cukrárska karta rovná je vhodná pre roztieranie krémov, ciest, čistenie pracovných plôch, naberanie surovín, odkrajovaní ciest a hmôt.

Extra dlhá plastová cukrárska karta od anglickej firmy PME. Ostré hrany, pre perfektne hladký povrch. Možné použiť na krém, čokoládu alebo kráľovskú glazúru.

Použitie: Naneste rovnomernú vrstvu krému na boku torte pomocou palety alebo stierky, kartu priložte hladkou stranou k torte, pevne ju držte šikmo k okraju torte. Pri ťahu karty smerom k sebe držte rovnomerný tlak.

Tip: Pre dosiahnutie najlepšieho povrchu je vhodné umiestniť torta na otočný podnos. To umožní, aby sa torta ľahko pohybovať, vytvoríte tak hladký povrch.

Rozmer: 25,4 x 9,3 cm

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 54 g
Tento produkt je súčasťou: Hladítka, žehličky Stierky a špachtle
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 19.10.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 19.10.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 19.10.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás