Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky)

Silikónová formička Srdiečka a kvietky - rôzne tvary.

Podrobný popis produktu
Máme skladom > 5 ks V stredu 22.05. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
16.88 € 13.95 € Bez DPH
Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky)
Silikónová formička Hearts & Flowers (Srdiečka a kvietky)
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 16.88 €

Silikónová formička Srdiečka a kvietky - rôzne tvary.

Silikónovou formičkou vytvoríte kvietky v dvoch veľkostiach a dve prehnuté srdiečka z poťahovacích alebo modelovacích hmôt, ktoré môžete použiť na dekorovanie tort s rôznou tematikou. Vytvorené dekorácie sa hodia na poťahované narodeninové torty pre deti i dospelých. Kvietkami ozdobíte torty s prírodnými motívmi, veselé detské torty, kde kvety doplnia napríklad vymodelované postavičky, princezné, hračky a ďalšie veselé ozdoby.

Pripevnením na tyčku alebo floristický drôt pomocou kúsku modelovacej alebo poťahovacej hmoty získate ozdobné zapichovátko, ktoré vynikne na všetkých narodeninových tortách. Kvietkami ozdobíte aj slávnostné narodeninové torty pre dámy. Srdiečkami môžete zdobiť zamilované valentínske torty, cupcakes i sušienky alebo svadobné poťahované torty.

Na farbenie kvietkov a srdiečok používajte tekuté alebo gélové farby. Na vytváranie odleskov použite prachové perleťové farby. Na pripevnenie na tortu použite najlepšie jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru

Silikónová formička.
Použitie: potrebnú časť modelovacej hmoty silno vtlačte do formičky. Hmotu nechajte chvíľu stvrdnúť a potom opatrne vyberte a dokreslite.

 

Materiál Silikon
Tento produkt je súčasťou: Silikónové formičky na modelovanie
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 22.05.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 22.05.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 22.05.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás