Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

6 medvedíkov Grumpy - silikónová forma

Autorizovaný predajca
Máme skladom 4 ks Vo štvrtok 20.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
12.11 € 10.00 € Bez DPH
6 medvedíkov Grumpy - silikónová forma
6 medvedíkov Grumpy - silikónová forma
Dostupnosť: Máme skladom 4 ks
Cena: 12.11 €

Silikónová 3D forma na pečenie medvedíkov

Pomocou formičiek v tvare medvedíka môžete svojim deťom upiecť sladké voňavé raňajky alebo desiatu do školy. Sušienkové medvedíky môžete ozdobiť čokoládou, krémom alebo ich použiť ako podklad na zdobenie naťahovacími hmotami. Potiahnutými medvedíkmi zdobte napríklad  narodeninové torty pre deti po stranách torty, na ktoré môžete pripevniť aj ďalšie jedlé ozdoby, cukríky a čokoládu. Jednotlivé zdobené medvedíky môžete venovať priateľom oslávenca alebo oslávenkyne na detskej oslave alebo ich rozostavajte na candy baroch, kde budú strážiť ďalšie lákavé dobroty. Silikónové formy odolávajú vysokým a nízkym teplotám od -40 do 230 ⁰C. Nepoškodia pripravené zákusky ani neprenesú nežiaduce pachy. Počas pečenia formu vždy umiestnite na stabilný povrch, najlepšie na plech. Vďaka hladkému povrchu možno upečené alebo vychladnuté dezerty ľahko vyklopiť. Sú ľahko umývateľné.

Silikónová forma v tvare medvedíkov je vhodná na pečenie aj studené dezerty.

Silikónová 3D forma na pečenie medvedíkov vám umožní ľahko upiecť krásne medvedíky, ktoré potešia a prekvapia nielen tých najmenších. 

Silikónová forma na pečenie v tvare 6 medvedíkov je vhodná na pečenie piškótového, treného a kysnutého cesta, ale aj na zamrazovanie. Forma je vynikajúca pre svoje nepriľnavé vlastnosti a jednoduchú údržbu. Po upečení sa obsah formy nepripaľuje a dá sa ľahko vyklopiť. Formy nie je potrebné pred použitím vymastiť olejom, maslom alebo tukom. Formy majú dlhú životnosť, sú bez zápachu a ľahko sa umývajú. Veľkou výhodou je úsporné skladovanie a vysoká tepelná odolnosť v rozsahu od -40° do +230 °C. Vďaka tepelnému rozsahu možno formu používať v plynovej, elektrickej, teplovzdušnej rúre, ako aj v mrazničke. 

Veľkosť jedného medvedíka: výška - 9 cm a šírka - 7 cm

Materiál: silikón

Farba: oranžová

Rozmery: (D x Š x V) 31 x 18 x 2 cm. 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 180 g
Netto hmotnosť 180 g
Materiál Silikon
Tento produkt je súčasťou: Suroviny a cukrárske potreby na narodeninové torty 3D formy na pečenie a torty Suroviny a cukrárske potreby na detské torty pre dievčatá Suroviny a cukrárske potreby na detské torty pre chlapcov Zvieratká Siliknové formy na pečenie
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 20.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás