Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Školský set - Jednorožec - Magic Unicorn

Školský set pre milovníkov jednorožcov.

Podrobný popis produktu
Bežná cena 19.43 €
18.45 € 15.25 € Bez DPH
Školský set - Jednorožec - Magic Unicorn
Školský set - Jednorožec - Magic Unicorn
Dostupnosť: Tovar nie je dostupný
Cena: 18.45 € 19.43 € -5%

Školský set pre milovníkov jednorožcov.

Obsahuje:

  • Peračník 2 poschodia Jednorožec - Magic Unicorn
  • Detská zástera na tvorenie - Jednorožec - Magic Unicorn
  • Valcový peračník - Jednorožec - Magic Unicorn


Detská pracovná zástera je vhodná do školy na výtvarnú výchovu, varenie, pečenie a dokonca aj do keramického krúžku.  Odporúčame ručné pranie do 40 °C.

Roztomilý peračník očarí každého milovníka magických jednorožcov. V peračníku  na ceruzky sú dve úrovne a môžete ich vybaviť podľa potreby. Dodávame prázdne, každému podľa jeho potrieb. 

Vo vnútri peračníka je dostatok miesta na všetky písacie potreby, ktoré školák potrebuje. Vhodné najmä na pastelky, fixky a iné písacie potreby. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov. Je zdravotne nezávadný a neobsahuje toxické látky. Tento školský kufrík sa nedodáva s ceruzkami, môžete si ho naplniť podľa vlastného uváženia. Čistite ho rovnako ako peračník na ceruzky len vlhkou handričkou vo vode s trochou saponátu.

 

Tento produkt je súčasťou: Púzdra na ceruzky a vrecká
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás