Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g

Výhodné balení
24.32 € 20.10 € Bez DPH
Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g
Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 24.32 €

Sýto modré farbivo na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt.

Sýto modré farbivo môžete použiť na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt, aj na kreslenie na hladké plochy týchto hmôt. Farbou môžete zafarbiť aj krémy určené na  zdobenie. Pri zapracovaní farby do poťahovacích a modelovacích hmôt ľahko zrieďte prášok s pár kvapkami vody. Pre väčšiu hutnosť a pružnosť hmoty môžete použiť prášok Tylo. Prepracovanú hmotu nechajte uležať pevne zabalenú v potravinárskej fólii tak, aby sa k nej nedostal vzduch. Pre dekoráciu možno farbu zmiešať s trochou alkoholu. Štetcom nanášajte požadované linky. Nechajte pár hodín zaschnúť. Táto farba sa hodí na dekoráciu, vytváranie autíčok, oblečenia pre 3D figúrky, na zvýraznenie motívov na tortách a ďalších dekoráciách.

Zloženie: nosič síran sodný (E514), farbivo: brilantná modrá (E133) FCF.

Povolené potravinárske farbivo. Prijateľná denná dávka 0 - 12,5 mg na 1 kg telesnej váhy. Maximálna prípustná úroveň farbiva v nápojoch 70 mg / l, v jedle 290 mg / l.

Práškové potravinárske farbivo modré E133 - synonymum Brilliant blue FCF, C.l. potravinárska modrá 2, FD & C Blue 1, Acid Blue 9, D & C Blue 4, Alzen Food Blue 1, Atracid Blue FG, Erioglaucine, Eriosky blue, Patent Blue AR, Xylene Blue VSG.

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 250 g
Netto váha 250 g
Farba Modrá
Tento produkt je súčasťou: Práškové barvy bez lesku, Práškové farby potravinárske veľké balenia

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g

Potravinárske farbivo…

28.40 €
Potravinárske farbivo brilantná modrá E133 - 250 g

Potravinárske farbivo…

36.74 €

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.