Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Hnedá prachová farba Brown

Máme skladom > 5 ks V stredu Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
4.29 € 3.55 € Bez DPH
Hnedá prachová farba Brown
Hnedá prachová farba Brown
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 4.29 €

Jemná čokoládovo hnedá púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Čokoládovo hnedú púdrovú farbu môžete použiť pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Hnedá farba je vhodná pre dokresľovanie zvieratiek, tieňovanie hnedých plôch, na kreslenie stromov, kamienkov a ďalších tvarov. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie.

Objem 7ml.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou dobre maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno pridávať aj priamo do hmoty - napr. do krému, poťahovacej a modelovacej hmoty. Farby môžu byť použité aj na farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielej čokolády.

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 10 g
Netto váha 2 g
Farba Hnědá
Tento produkt je súčasťou: Práškové barvy bez lesku

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

Hnedá prachová farba Brown

Hnedá prachová farba Brown

15.81 €
Hnedá prachová farba Brown

Hnedá prachová farba Brown

8.16 €

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.