Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče

Autorizovaný predajca
Máme skladom 4 ks V stredu 22.05. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
9.67 € 7.99 € Bez DPH
Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče
Forma nerez posuvná - Okrúhla na tortu a koláče
Dostupnosť: Máme skladom 4 ks
Cena: 9.67 €

Tortová forma kruh nastaviteľná.

Posuvná forma na pečenie koláčov rôznych veľkostí a tvarov. Potrebujete len jednu formu a môžete piecť viacvrstvové koláče.

Okrúhla forma je základom pre rôzne slávnostné torty na rôzne príležitosti. K dispozícii je množstvo možností dekorácie. Tortu môžete ozdobiť krémami, ovocím a želatínou, čokoládou, roztiahnuteľnými hmotami, na tortu môžete posadiť iné upečené tvary, ktoré pokryjete roztiahnuteľnými hmotami a ozdobíte. Po zostavení poťahovaných vrstiev získate elegantnú svadobnú tortu, na ktorú môžete umiestniť kvety, stuhy, mašle, korálky a iné ozdoby. Každé poschodie môžete ozdobiť fondánom vytvarovaným do textúrovanej podložky. Pri zostavovaní viacposchodových tort podoprite poschodia torty plastovými alebo bambusovými podpernými tyčami, ktoré zapnete do podložiek, na ktorých bude umiestnené podopreté poschodie. Posuvný okraj umožňuje nastaviť požadovanú veľkosť.

Namiesto použitia viacerých foriem na zostavenie viacúrovňovej torty použite jednu formu, na ktorej odmeriate jednotlivé poschodia. Okraj je vhodný na jednoduché vytváranie tort a po naplnení vrstvou krému a stuhnutí môžete okraj ľahko vysunúť, aby ste dosiahli hladké okraje torty. Okraj vymažte maslom, vysypte hrubou múkou a položte na rovný plech vyložený papierom na pečenie. Upečenú kôrku odstráňte. Umytý a osušený okraj potrite tukom, posypte práškovým cukrom a buď vyložte obvod formy ozdobeným plátom torty, alebo naplňte krémom, ozdobte ovocím, polejte želatínou a nechajte stuhnúť. Obruč sa dá ľahko odstrániť vysunutím hornej časti.

Kruh, priemer od 15,5 do 29,5 cm, výška 7,5 cm.

Materiál: nehrdzavejúca oceľ

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 233 g
Tento produkt je súčasťou: Tortové formy - ráfiky Posuvné formy
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 22.05.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 22.05.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 22.05.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás