Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Patchwork Sedmokrásková reťaz - Daisy Chain

Plastový vypichovač v tvare sedmokrások. Oživíte ním aj hladké poschodové torty, pričom jedno z poschodí bude jemno posiate sedmokráskami.

Podrobný popis produktu
Výrobok sa už nepredáva
Patchwork Sedmokrásková reťaz - Daisy Chain
Patchwork Sedmokrásková reťaz - Daisy Chain
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 8.05 €

Plastový vypichovač v tvare sedmokrások. Oživíte ním aj hladké poschodové torty, pričom jedno z poschodí bude jemno posiate sedmokráskami.

Reťazou zo sedmokrások môžete efektne ozdobiť romantické svadobné torty. Reťaz vytláčajte po obvode torty alebo na cupcakes, ktoré môžu byť súčasťou svadobnej tabule. Dekoratívnymi kvetmi  môžete husto pokryť celý povrch poťahovaných tort. Skvelo bude vyzerať dekorom posiate poschodie vsunuté medzi dve hladké potiahnutá poschodia.

Sedmokrásky môžete vyfarbiť prachovými farbami. Na jemné detaily, ako stredy kvietkov, môžete použiť farby tekuté, gélové alebo farebné fixky. K tomuto motívu sa hodia dekoratívne mašle a kvety.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov, ako napr. sušienkové cestá, cukrárske pasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitie: hmotu vyvaľkajte na nepriľnavý povrch, otlačte alebo vykrojte tvar a vytlačte hmotu.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 15 g
Tento produkt je súčasťou: Patchwork vytlačovače
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás