Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tylosa v prášku (Tylo) 50 g

Autorizovaný predajca
Máme skladom > 5 ks V pondelok Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
6.18 € 5.11 € Bez DPH
Tylosa v prášku (Tylo) 50 g
Tylosa v prášku (Tylo) 50 g
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 6.18 €

Tylosa prášok CMC je jedlé lepidlo a súčasne vylepšuje elasticitu poťahovacích hmôt a fondánu.

CMC -Tylose Powder (Tylo) 50 g

Prášok Tylo dodáva modelárskym materiálom pružnosť a pevnosť. Po zapracovaní do hmoty získava hmota vlastnosti gumpasty.

Prášok má variabilné použitie. Slúži ako jedlé lepidlo a na zhutňovanie náterových a modelovacích hmôt. Ak chcete pripraviť lepidlo, ktorým ľahko pripevníte jedlé ozdoby z poťahovacích a modelovacích hmôt, zmiešajte prášok v pomere 1 diel prášku: 30 dielov vody. Nechajte ho zakryté stáť 8 hodín a môžete s ním ľahko manipulovať pomocou štetca. Prášok sa pridáva do náterových a modelovacích hmôt na podporu tuhosti hmoty, čo vám umožní dosiahnuť tenké, ale pevné tvary. Potom môžete vytvoriť okvetné lístky a čipky, ktoré sa vďaka prášku nebudú trhať. V tomto prípade zmiešajte jednu čajovú lyžičku prášku s 200-250 gramami poťahovej a modelovacej hmoty. Ak ste sa rozhodli, že chcete povrch poťahovej a modelovacej hmoty vylepšiť perleťovými a farebnými práškami, stačí prášok zmiešať s vodou v pomere uvedenom pre lepidlo, zľahka potrieť povrch štetcom a poprášiť práškom.

Práškové lepidlo je vhodné na zvýšenie pružnosti poťahových hmôt. Vďaka tomu, že sa lepidlo dodáva v práškovej forme, je možné namiešať presne toľko, koľko potrebujete. Výroba je veľmi jednoduchá. Stačí zmiešať v pomere približne 1:30 (jeden diel práškového lepidla a 30 dielov vody) a nechať zmes odstáť približne 8 hodín.

Keď chcete použiť tylózu na zlepšenie vlastností poťahovacej hmoty, odporúčame približne jednu čajovú lyžičku na 200 - 250 g fondánu. Môže sa použiť aj na zlepšenie kvality modelovacej hmoty (napríklad na vytvorenie postavičiek alebo okvetných lístkov).

Zloženie: Sodium Carboxymethyl Cellulose Gum

Záruky výrobcu: Bez lepku, vhodné pre vegetariánov a vegánov, bez geneticky modifikovaných zložiek, BSE/TSE free, kóšer.

Obsah: 50 g

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 50 g
Netto váha 50 g
Tento produkt je súčasťou: Jedlé lepidlá, Ostatní cukrářské suroviny
Rainbow Dust

V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

Tylosa v prášku (Tylo) 50 g

Tylosa v prášku (Tylo) 50 g

9.81 €
Tylosa v prášku (Tylo) 50 g

Tylosa v prášku (Tylo) 50 g

9.00 €

Podobný tovar

41.58 €

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.