Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Ošatka oválna Otesánek (1,3 kg)

Ošatka na kysnutie chleba z pedigu na veľký a chutný domáci chlieb. Ručná výroba. Dĺžka cca 34 cm, šírka 17 cm. Orientačná váha chleba 1,3 kg.

Podrobný popis produktu
Máme skladom > 5 ks Vo štvrtok 20.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
26.88 € 22.22 € Bez DPH
Ošatka oválna Otesánek (1,3 kg)
Ošatka oválna Otesánek (1,3 kg)
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 26.88 €

Ošatka na kysnutie chleba z pedigu na veľký a chutný domáci chlieb. Ručná výroba. Dĺžka cca 34 cm, šírka 17 cm. Orientačná váha chleba 1,3 kg.

PEDIGOVÁ OŠATKA OTESÁNEK

Rozmery:

  • Dĺžka: 34 cm (spodok chleba), 29cm (vrchná časť chleba)
  • Šírka: 14 cm (spodok chleba), 7,5 cm (vrchná časť chleba)
  • Výška: 7 cm

Táto veľká pedigová ošatka je ručne zbíjaná, slúži len na kysnutie chlebového cesta a nepatrí do rúry. Vhodná na kysnutie cca 1,3 kg chleba. Orientačné množstvo múky je 650 g (nami udávané veľkosti chleba sú v upečenom stave, múky treba vždy cca polovicu). V každom prípade je však potrebné vopred kapacitu vašej ošatky vyskúšať, pretože jednak každá ošatka je unikanym ručne vyrobeným kusom, a predovšetkým, každý chlieb aj múka kysne inak. Takisto je rozdiel medzi chlebom s droždím či kváskovým chlebom. Pečenie chleba je krásna činnosť, nikto vám však nezaručí, že hneď váš prvý chlebík bude ten najdokonalejší, aj keď by sme vám to zo srdca priali. Jednoducho to chce vyskúšať ...

Ako sa s pracuje s ošatkou na chlieb?

Zbíjaná ošatka je vyrobená z prírodného materiálu, môže sa teda stať, že medzery medzi jednotlivými prútmi budú nerovnomerné, to však nie je žiadna vada, naopak, každá ošatka je originál a vtlačí tak vášmu chlebe neopakovateľný raster a typický vzor. Pred použitím košíček vysypte múkou, aby sa dostala do všetkých škár. Pripravte sa na to, že zo škár môže múka prepadávať, preto košíček vysypávajte napríklad na plechu, doske alebo v dreze, aby ste si zbytočne nezašpinili múkou pracovný priestor.

Vložte cesto do ošatky a nechajte vykysnúť. Pred pečením chlieb opatrne vyklopte a narežete, aby došlo k "riadenému" prasknutiu práve tam, kde chcete. Košíček neumývajte, aby vám neplesnivel. Stačí oprášiť a oklepať.

 

 

  • nevhodné do myčky nádobí
Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 300 g
Použití nevhodné do myčky nádobí
Tento produkt je súčasťou: Ošatky na kysnutie chleba
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 20.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás