Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Olej na vymazávanie v spreji na pečenie - 600 ml - Carlex Zeelandia

Autorizovaný predajca
Máme skladom 3 ks V stredu 17.07. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
8.80 € 7.86 € Bez DPH
Olej na vymazávanie v spreji na pečenie - 600 ml - Carlex Zeelandia
Olej na vymazávanie v spreji na pečenie - 600 ml - Carlex Zeelandia
Dostupnosť: Máme skladom 3 ks
Cena: 8.80 €

Rastlinný olej na vymazávanie plechov a foriem na pečenie, zabraňuje priľnutiu cesta k forme.

Rastlinný olej v spreji pomáha nepriľnavosti povrchov. Odpadá vám zdĺhavé vymazávanie foriem. Po nastriekaní na formu sa vytvorí jemný film. Olej v spreji využijete na vymazávanie plechov na pečenie, foriem na bábovky, baránky a ďalšie. Tiež sa hodí na nastriekanie foriem určených na výrobu zdobiacich čipiek.

Objem 600 ml. Zmes rastlinného oleja a vosku pre odlučovanie výrobkov od plechov či foriem, má najvyššiu účinnosť a je univerzálne použiteľná pre pekárenské a cukrárenské výrobky s najvyšším podielom cukru.

Tlaková nádoba: chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám nad 50 ° C.

Nádobku neprepichujte a nespaľujte, ani po použití. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste. Rastlinný olej môže obsahovať prídavné látky E943a, E943b, E944.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 600 g
Netto hmotnosť 500 g
Objem 600 ml
Tento produkt je súčasťou: Oleje a tuky
Zeelandia

Zeelandia Royal Group je rodinná firma s více než 100 let tradicí výrobce kvalitních surovin pro cukráře a pekaře nejen v rodném Holandsku, ale v posledních desetiletích i dalších 70 zemích světa. Když v roce 1900 začal pekař Herman Johan Doeleman na nejsevernějším ostrově province Zeeland v městečku Zurrikzeê vyrábět a prodávat želé sušenky a další dobroty, zřejmě netušil, že jen o čtvrtstoletí později se bude pyšnit titulem "Purveyor to the Royal Household! - dodavatel pro královskou rodinu a jeho odkaz bude zachovaný po několik generací.

Na stránkách Světa cukrářů najdete velkou šíři sortimentu Zeelandia za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, jež nemáme aktuálně na webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 17.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 17.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 17.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás