Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml

Autorizovaný predajca
Košér
7.01 € 6.26 € Bez DPH
Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml
Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 7.01 €

Rastlinný olej v spreji. Skvelý pre naolejovanie formy pre neskoršie ľahké oddelenie korpusu.

Vďaka spreji na pečenie FunCakes máte teraz na dosah rýchly a jednoduchý spôsob, ako vymazať vaše pekáča, pekáče, vaflovač a ďalší riad! Sprej na pečenie od FunCakes je rastlinný nelepivý sprej na pečenie, ktorý je nevyhnutný pre každého cukrárov a pekárov aj kuchára.

Náš tip: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pred použitím dobre pretrepte. Držte plechovku vo zvislej polohe a nastriekajte pekáč rovnomernou vrstvou zo vzdialenosti 25-30 cm.

Varovanie: Obsahuje horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Pri práci so sprejom nefajčiť. Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj vznietenia. Neprepichujte ani nespaľujte, ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C.

Pohonná látka v spreji FunCakes Bake Release Spray je oxid uhličitý (E-290) a je plne v súlade s európskym nariadením (EÚ-1333-2008) pre používanie hnacích plynov, a je preto vhodná pre každodenné použitie.

Obsah: 200 ml

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 184 g
Netto hmotnosť 200 g
Objem 200 ml
Tento produkt je súčasťou: Oleje a tuky

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Košer (kosher)
FunCakes

Značka FunCakes bola založená vo februári 2009. Spoločnosť je súčasťou spoločnosti NewCakes BV so sídlom vo Wormeri na severe Holandska. Spoločnosť FunCakes predáva široký sortiment prísad a výrobkov na pečenie, zdobenie a poťahovanie koláčov, muffinov a iných pochúťok. Náš sortiment zahŕňa najmä veľmi obľúbený farebný rolovaný fondán a marcipán, ale aj jedlé potravinárske farby, prášky a gély, ako aj čoraz obľúbenejšie špeciálne potravinárske zmesi - bezlepkové, so zníženým obsahom laktózy alebo so zníženým obsahom cukru.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 11.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 11.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 11.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás