Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4

9.45 € 7.81 € Bez DPH
Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4
Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 9.45 €

Silikónové listy na otláčanie na modelovacie alebo poťahovacie hmoty.

Silikónové listy sa hodia na zdobenie tort s prírodnou tematikou, kde potrebujete docieliť detailné žilkovanie na lístočkoch. Na vyvaľkanú modelovaciu alebo poťahovaciu hmotu priložte lístok a pritlačte ho k hmote. Môžete si pomôcť aj valčekom. Na hotové lístočky môžete nanášať gélové a tekuté farby, ktoré rozjasníte, alebo naopak vytieňujete púdrovými farbami. Na lístočky môžete natierať rozpustenú čokoládu. Po zlúpení vzniknú efektné ozdoby, ktoré môžete ešte prestriekať farebným sprejom.

Otláčacie žilkovanie je vyrobené zo silikónu.

Použitie: potrebný tvar otlačte na vami vykrojený tvar a opatrne zložte.

Tento produkt je súčasťou: Odtlačovače

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.