Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Otláčacia a štruktúrovaná fólia Stromová kôra - Bark Design

Máme skladom 4 ks V stredu 24.07. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
4.32 € 3.57 € Bez DPH
Otláčacia a štruktúrovaná fólia Stromová kôra - Bark Design
Otláčacia a štruktúrovaná fólia Stromová kôra - Bark Design
Dostupnosť: Máme skladom 4 ks
Cena: 4.32 €

Štrukturovaná fólia s dekorom kôry stromu na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu. Hodí sa aj na prírodné torty pre poľovníkov a lesníkov.

Štruktúra dreva je vhodná na vytláčanie modelovacích a poťahovacích hmôt, ktorými budete vytvárať drevené stoly, vráta, skrine a ďalší nábytok. Podložka sa hodí aj na tvorenie drevených podláh a imitáciu polien. Tvary môžete ďalej farbiť tekutými a gélovými farbami. Pre dotvorenie tieňovania využijete prachové farby. Pre jemné zvýraznenie hrčí a žilkovania môžete použiť jedlé fixky.

Použitie: hmotu zmiesime, rozvaľkáme na rovnomernú hrúbku, na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberieme si požadovanú stranu dizajnu a položíme na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu fóliu pevne vtlačíme do hmoty tak, aby podložka bola všade rovnako vtlačená. Odstránime podložku z hmoty a odhalíme dizajn. Pre zvýraznenie môžeme použiť lesk v spreji

  • Materiál: plast
  • Veľkosť podložky: 150 x 305 mm

 

 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 37 g
Netto hmotnosť 10 g
Tento produkt je súčasťou: Odtlačkové a štrukturálne fólie Odtlačovače
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 24.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 24.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 24.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás