Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Prachová kefa - sada 5 kusov

Máme skladom > 5 ks V stredu 17.07. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
15.00 € 12.39 € Bez DPH
Prachová kefa - sada 5 kusov
Prachová kefa - sada 5 kusov
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 15.00 €
Prachová kefa - sada 5 kusov

Mäkké štetce použite na nanášanie práškových farieb na fondán a modelovanie. Povrch môžete natrieť jedlým lepidlom, aby prášok lepšie priľnul. Pomocou štetca nanášajte ľahké perleťové farby na rozjasnenie povrchov a vytvárajte trblietavé efekty a lesk. Naopak, farby môžete použiť na vytvorenie tieňov na postavách a tvaroch.

Šírka približne 1 cm, 0,7 cm, 0,5 cm, 0,4 cm a 0,2 cm.

Prášenie je zábavnejšie, ak budete prachovať fondan alebo gumu prachovať jednou z týchto prachových kefiek. Kefy majú mäkké syntetické štetiny. Veľký štetec je vhodný na väčšie plochy, menší štetec na vyznačenie detailov.

Pred prvým a po každom použití umývajte teplou vodou a jemným mydlom. Sprejujte prebytočnú vodu. Nechajte dôkladne vyschnúť.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 349 g
Tento produkt je súčasťou: Štetce
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 17.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 17.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 17.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás