Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Krimpovací kleště uzavřená mušle zoubkovaná (sada 2 velikosti)

7.44 € 6.14 € Bez DPH
Krimpovací kleště uzavřená mušle zoubkovaná (sada 2 velikosti)
Krimpovací kleště uzavřená mušle zoubkovaná (sada 2 velikosti)
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 7.44 €
Krimpovací kleště uzavřená mušle zoubkovaná (sada 2 velikosti) Closed Scallop

Set dvou velikostí krimpovacích kleští. S krimpovacími kleštěmi můžete tvarovat a vyštípávat různé tvary. Pomocí kleštiček na opracování fondánu můžete snadno vytlačit opakující se vzody do fondánu, potahovací hmoty nebo rolovaného marcipánu. Kleštičky bývají hladké a zoubkované v různých tvarech. Keštičky jsou osazeny gumovým kroužkem a jejich rukojeť je vrubkovaná. Posuňte černý kroužek podél kleští do určitého vroubku k získání požadované šířky vzoru. Vtiskněte do potahovací hmoty a jemně zmáčkněte. Uvolněte a vyjměte kleště.

Udržujte náčiní v čistotě, po každém použití opláchnětě nebo otřete vlhkým hadříkem. 

Velikost vzoru: 13 mm a 19 mm

Materiál: nerez.

Video: Jak se pracuje s krimpovacími kleštěmi?

Tento produkt je súčasťou: Krimpovacie kliešte

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.