Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Hnedá gélová farba Pastel Brown 25 g

Bezlepkové výrobky Neobsahuje geneticky modifikované suroviny Neobsahuje palmový olej Neobsahuje transmastné kyseliny (TFA Free)> Košér
Máme skladom > 5 ks V stredu 19.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
6.91 € 5.71 € Bez DPH
Hnedá gélová farba Pastel Brown 25 g
Hnedá gélová farba Pastel Brown 25 g
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 6.91 €

Gélová farba pastelovo hnedá, určená na zafarbovanie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Hnedú gélovú farbu môžete použiť na farbenie marcipánu, smartflexu, gumovej hmoty a iných poťahovacích a modelovacích materiálov. Na dosiahnutie väčšej hustoty a pružnosti hmoty určenej na tvarovanie sa odporúča pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a štetcom natrieť povrch modelovacích a poťahovacích materiálov. Na zosvetlenie farby pridajte belobu. Hnedá farba je vhodná na konečnú úpravu materiálov, na vyrezávanie figúrok zvierat, kmeňov stromov, skál, hliny, rukovätí nástrojov, ako sú lopaty, metly, kladivá a iné. Farba sa môže pridávať aj do krémov a piškótových koláčov. V tomto prípade môžete náplň ochutiť orechovou alebo čokoládovou príchuťou. Farbu môžete použiť aj na farbenie makróniek.

Hmotnosť: 25 g.

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmôt - napr. krém, poťahovanie a modelovanie. Farbu nanášajte pomocou špáradla, ale vždy použite čisté špáradlo.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 34 g
Netto hmotnosť 25 g
Farba Hnědá
Tento produkt je súčasťou: Gélové (pastové) farby Koncentrované gélové farby

Zloženie výrobku

Rastlinný glycerín (E422), monopropylénglykol (E1520), oxid kremičitý (E551), farbivá: E171, E155.

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Neobsahuje palmový olej, Neobsahuje transmastné kyseliny (TFA Free), Košer (kosher)
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 19.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 19.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 19.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás