Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Gélová farba tmavohnedá Dark brown 25 g

Bezlepkové výrobky Neobsahuje geneticky modifikované suroviny Neobsahuje palmový olej Neobsahuje transmastné kyseliny (TFA Free)>
Máme skladom > 5 ks V stredu 24.07. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
7.13 € 5.89 € Bez DPH
Gélová farba tmavohnedá Dark brown 25 g
Gélová farba tmavohnedá Dark brown 25 g
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 7.13 €

Gélová farba tmavo hnedá na zafarbovanie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Hnedou gélovou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gum-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacie hmoty. Na získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určenej na tvarovanie je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu, a ďalej ju používať na potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Na zosvetlenie pridajte belobu.

Hnedá farba sa hodí na dofarbovanie hmôt určených na tvarovanie zvieracích postavičiek, na kmene stromov, kamene, hlinu, násady náčinia ako sú lopaty, metly, kladivá a ďalšie. Farbu je možné pridať aj do krémov a piškótov. V tomto prípade náplň môžete ochutiť orieškovou alebo čokoládovou príchuťou, ktoré farba pripomína. Farbou tiež môžete farbiť makrónky.

Hmotnosť: 25 g.

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. krém, poťahovacia a modelovacia hmota. Farbu aplikujte pomocou špáradla, vždy však používajte čisté špáradlo.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 34 g
Netto hmotnosť 25 g
Farba Hnědá
Tento produkt je súčasťou: Gélové (pastové) farby Koncentrované gélové farby

Zloženie výrobku

Rastlinný glycerín (E422), monopropylénglykol (E1520), oxid kremičitý (E551), farbivá: E171, E155.

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Neobsahuje palmový olej, Neobsahuje transmastné kyseliny (TFA Free)
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 24.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 24.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 24.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás