Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Kakao DeZaan 1 kg

Neobsahuje geneticky modifikované suroviny
22.20 € 19.82 € Bez DPH
Kakao DeZaan 1 kg
Kakao DeZaan 1 kg
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 22.20 €

Extra tmavé holandské kakao vysokej kvality. Kakaový prášok s vyšším obsahom tuku a špeciálne tmavo červeno-hnedou farbou.

Extra tmavé holandské kakao vysokej kvality. Kakaový prášok s vyšším obsahom tuku a špeciálne tmavo červeno-hnedou farbou.

Extra tmavé holandské kakao s 20 - 22% tuku - určené pre cukrársku výrobu, skrátka, babičky by závideli. Kakaový prášok s vyšším obsahom tuku a extra tmavo červeno-hnedou farbou.

Holandská značka deZaan má v kakau viac ako storočnú tradíciu a právom patrí k svetovej špičke. Máme priame kontakty so špecialistami a kakaovými plantážami po celom svete, a tak vám môžeme ponúknuť len to najlepšie. Stojí za povšimnutie, že fabriky deZaan dnes spracovávajú viac ako 15% svetovej produkcie kakaového prášku a ich zákazníkmi je denne viac ako 500 miliónov ľudí.

Značka deZaan dáva k dispozícii výber z viac ako 150 rôznych druhov kakaového prášku - od chuťovo a farebne vyváženej referencie, až po extrémne gurmánske špeciality. Ako teda vybrať to správne kakao?

Tučnosť

Kakaový prášok je možné mať s rôznym obsahom tukovej zložky. Štandardné kakao pre väčšinu aplikácií má obsah tuku 10-12%, ale je možné ho mať aj vyšším obsahom tuku, väčšinou v rozmedzí 20-22%, čo je práve toto ponúkané kakao deZaan.

Obsah tuku je všeobecne zásadným ukazovateľom kvality kakaa a zásadne ovplyvňuje chuťové vlastnosti kakaa. Tučnosť kakaového prášku bude mať zásadný vplyv tam, kde sa ku kakau pridáva len minimum ingrediencií (napr. nápoje), menší vplyv tam, kde je kakao súčasťou komplexnejšej receptúry (napr. v cukrárenských výrobkoch).

Farba a kyslosť

Farba kakaového prášku je určená stupňom alkalizácie, teda kyslosťou. Nie je až tak dôležité, akú farbu má kakaový prášok - dôležitejšie je, akú farbu má mať finálny výrobok. S rastúcim pH (s rastúcou kyslosťou) je farba kakaového prášku intenzívnejšia.

Nízkotučný nealkalizovaný kakaový prášok je svetlo hnedý. S rastúcim pH prechádza cez červenkastú a červeno hnedú farbu až do takmer čiernej.

Farba kakaového prášku vo finálnom výrobku závisí od ostatných použitých ingrediencií. Ak použijete kakaový prášok na dekoráciu (posypu) môžete si jeho odtieň vybrať prakticky z katalógu.

Ak sa ho však rozhodnete zmiešať napr. S mliekom, dá vám veľmi tmavo hnedý kakaový prášok vo výsledku menej "kakaovú" farbu, ako keď použijete prášok s nižšou alkalizáciou a červenkastú farbou.

 

  

Chuť

Kakaový prášok hrá zásadnú úlohu pre celkovú chuť výsledného výrobku. Chuť kakaa sa vyvíja v priebehu fermentácie a spracovania kakaových bôbov (zvlášť praženia a alkalizácie). Vplyv na chuť kakaového prášku má aj pôvod kakaových bôbov, tzn. z ktorej oblasti pochádzajú.

Chuť kakaového prášku sa tak môže pohybovať od horko kakaovej cez sýto čokoládovú až po nádych ovocných podtónov.

Zloženie: kakao v prášku 100%

Kvalitatívne ukazovatele:

  • Farba: štandardná; hnedá
  • Chuť a vôňa: kakaová
  • Konzistencia: prášok
  • Obsah tuku: 20-22%
  • pH: 6,8 – 7,2
  • Jemnosť: min. 99,5 %
  • Vlhkosť: max. 5 %

Hmotnosť: 1 kg

 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 1000 g
Netto hmotnosť 1000 g
Tento produkt je súčasťou: Kakao

Priemerné výživové hodnoty v 100 g

Energetická hodnota 1569 kJ
Energetická hodnota 379 kcal
Tuky 21 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 12.8 g
Sacharidy 11.4 g
- z toho cukry 0.9 g
Bielkoviny 19.8 g
Vlákniny 28.4 g
Soľ 0.02 g

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free)
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 03.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 03.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 03.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás