Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Jedlé diamanty ružové - 20 ks

Autorizovaný predajca Novinka
5.62 € 4.65 € Bez DPH
Jedlé diamanty ružové - 20 ks
Jedlé diamanty ružové - 20 ks
Dostupnosť: 10 kusov na ceste
Cena: 5.62 €

Ružové lesklé diamanty zo želatíny na zdobenie tort.

Veľmi účinná jedlá dekorácia na zdobenie tort a dezertov. Praktické balenie s dávkovačom udrží želé na mieste, takže sa nelepí a jeho aplikácia je čo najjednoduchšia. Priehľadné diamanty účinne zdobia potiahnuté slávnostné torty na svadby a narodeniny. Diamantmi môžete ozdobiť potiahnuté oslavné torty na narodeniny pre veľké aj malé parádnice. Môžete ich použiť ako súčasť šperku alebo ako abstraktnú dekoráciu po okrajoch torty.

TIP: Ak diamant pred použitím zmrazíte, môžete ho ľahko vybrať z obalu.

Veľkosť: približne 10 mm

Obsah: 20 kusov v balení

 

Tento produkt je súčasťou: Cukrárske zdobenie a sypanie Jedlé dekoracie
FunCakes

Značka FunCakes bola založená vo februári 2009. Spoločnosť je súčasťou spoločnosti NewCakes BV so sídlom vo Wormeri na severe Holandska. Spoločnosť FunCakes predáva široký sortiment prísad a výrobkov na pečenie, zdobenie a poťahovanie koláčov, muffinov a iných pochúťok. Náš sortiment zahŕňa najmä veľmi obľúbený farebný rolovaný fondán a marcipán, ale aj jedlé potravinárske farby, prášky a gély, ako aj čoraz obľúbenejšie špeciálne potravinárske zmesi - bezlepkové, so zníženým obsahom laktózy alebo so zníženým obsahom cukru.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 06.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 06.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 06.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás