Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

PRAVIDLÁ PRI ODSTÚPENÍ OD ZMLUVY

Ako spotrebiteľ máte možnosť do 14 dní odstúpiť od nákupov vykonaných na internete a tiež od nákupov, ktorým došlo inde ako v kamennom obchode (napr. pri tovare zakúpeného od podomového predajcu, po telefóne alebo zaslaného poštou). Táto lehota na rozmyslenie končí 14 dní od dňa, kedy ste tovar prevzali. Ak by koniec lehoty pripadol na deň pracovného pokoja, lehota sa automaticky predlžuje o ďalší pracovný deň.

V tejto lehote môžete svoju objednávku zrušiť bez udania dôvodu, teda aj v prípade, že ste si to jednoducho rozmysleli. Ak chcete toto právo využiť, treba nás o svojom rozhodnutí odstúpiť od nákupu jasne informovať. Môžete tak urobiť napríklad pripojením písomného vyhlásenia k tovaru, ktorý zasielate poštou späť, alebo faxom či e-mailom. Samotné vrátenie tovaru nestačí. Najjednoduchšie je využiť nižšie uvedený formulár.

Eshop vám do 14 dní od doručenia vášho oznámenia vráti peniaze. Ich vrátenie môžeme oneskoriť, kým nedostaneme vami vrátený tovar, prípadne doklad o tom, že ste ho zaslali. Náklady na vrátenie tovaru predajcovi hradíte vy.

Postup odstúpenie od zmluvy:

  1. vyplňte tento formulár a vytlačte 
  2. zabaľte ho spoločne s tovarom tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu pri preprave
  3. dohodnite sa s obsluhou eshopu na tel +420 603 33 77 55 alebo +421 0412 399 556, prípadne mailom eshop@svetcukrarov.sk na spôsobe prepravy - radi vám na naše náklady zašleme tzv. spätný lístok, čo v praxi znamená, že si len vytlačíte náš štítok, ktorý vám príde emailom a tovar len podáte do najbližšej pobočky siete Zásielkovňa.sk (zoznam nájdete na https://www.svetcukrarov.sk/info/odberne-miesta), s ktorou spolupracujeme. Na naše náklady potom bude tovar dopravený k nám. V opačnom prípade náklady na vrátenie tovaru hradíte vy.

Upozornenie: Pokiaľ chcete zaslať tovar na vlastné náklady vami zvoleným dopravcom, balíček zašlite na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

BALÍČEK NEPOSIELAJTE NA DOBIERKU,
nebude prevzatý a vráti sa vám späť.

Kontaktujte nás