Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

V našom eshope zasielame tovar kuriérskou službou a objednávku je tiež možné vyzdvihnúť si osobne v sieti Zásielkovňa.

Kuriérska služba (doručenie na adresu) doručí tovar najneskôr do 2 - 3 dní, vo väčšine miest aj skôr. Zásielky odosielame každý pracovný deň, objednávky zaslané do 12 hodín odosielame často ešte v ten istý deň.

Prosím sledujte svoju schránku a telefón, ak vás kuriér nezastihne, vhodí vám tu lístok s číslom zásielky. Súčasne vás bude zvyčajne informovať na telefónne číslo, ktoré ste vložili pri registrácii.

V prípade, keď nenájdete v balíku faktúru, vyžiadajte si ju prosím na mailovej adrese eshop@svetcukraru.cz, bude vám zaslaná elektronicky.

V prípade vyšších teplôt (nad 28 ° C) alebo naopak pri teplotách pod nulu, môže byť zasielanie u niektorých teplotne citlivejších produktov obmedzené do doby, než to klimatické podmienky umožnia.

Další variantou je osobní odběr. Ten je možný ve skladu Karviné, případně po dohodě v Ostravě.

Osobný odber Karviná

Vašu objednávku možno po telefonickej dohode vyzdvihnúť a uhradiť v hotovosti v Karvinej na adrese:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Prevádzková doba po - pia 8 - 14 hod

 

Ďalšie miesta osobného odberu

Tovar si môžete prevziať aj osobne v Zásielkovni vo vašom meste.

Ako zaplatiť za objednávku?

Platbu za objednávku môžete vykonať niekoľkými spôsobmi. Najčastejšie je dobierka, keď tovar hradíte v hotovosti kuriérovi pri prevzatí zásielky, kuriér zvyčajne akceptuje aj platobnú kartu. Druhý variant je platba prevodom na účet vo FIO banke či RB banke - pokyny nájdete v sumári objednávky, ktoré zašleme na Vami zadaný email. Platiť možno aj platobnou kartou on-line, a to prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány ComGate.

Kontaktujte nás