Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Hrnec tlakový nerez PROFI 7 l+4 l duo

Autorizovaný predajca Doprava zdarma
88.63 € 73.25 € Bez DPH
Hrnec tlakový nerez PROFI 7 l+4 l duo
Hrnec tlakový nerez PROFI 7 l+4 l duo
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 88.63 €

Tlakové hrnce DUO 4 + 7 l . Súprava dvoch hrncov s jednou spoločnou pružnou tlakovou pokrievkou s bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku.

Hrniec je opatrený silným 3vrstvovým akutermickým dnom, ktoré vďaka svojim vlastnostiam výrazne šetrí tepelnú energiu aj čas strávený pri príprave pokrmov.

Max. využiteľný objem - hladina označená vnútri hrnca.
Materiál: nerez oceľ.

Objem uvádzame ako objem celej nádoby (nie objem pracovnej). Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov.

Objem 4 l, priemer. 20 cm, v. 12,5 cm.
Objem 7 l, pr. 20 cm, v. 20 cm.

Tlakové hrnce sú opatrené špeciálnym tretím silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalšia poistka pre prípad, keby obidva štandardné ventily zlyhali. Pri tlaku nad 3,5 bar sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k jej poškodeniu, či vymršteniu veka. Silikónový ventil je umiestnený pod prítlačným mechanizmom veka tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Ide o technickú novinku zaisťujúcu väčšiu bezpečnosť spotrebiteľov.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 3000 g
Objem 7000 ml
Tento produkt je súčasťou: Hrnce a kastróly
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 06.12.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 06.12.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 06.12.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás