Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Biela modelovacia hmota na kvety 250 g

Autorizovaný predajca
Máme skladom > 5 ks V stredu 06.12. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
5.38 € 4.68 € Bez DPH
Biela modelovacia hmota na kvety 250 g
Biela modelovacia hmota na kvety 250 g
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 5.38 €

Snehovo biela modelovacia hmota na kvety, postavičky a jemné tvary.

Odrežte potrebné množstvo hmoty a trením v rukách ju postupne zmäkčujte. Možno tiež na krátku chvíľku vložiť do mikrovlnnej rúry na režim rozmrazovania. Akonáhle je hmota mäkká, je pripravená na vaľkanie, tvarovanie a modelovanie. Z hmoty sa ideálne modelujú kvety alebo postavičky.

Rady a tipy

  • Hotové kvety alebo modely by mali byť skladované na chladnom, suchom mieste, mimo vlhkosť.
  • Ak zostavujete dekorácie, nechajte ich uschnúť po dobu 24 hodín.
  • Nepoužitú pastu nechajte zakrytú a zaistite, aby boli rezy chránené pod plastovým materiálom - napríklad potravinárskou fóliou alebo mikroténovým sáčkom, aby nedošlo k vyschnutiu hmoty
  • Keď sú kvety suché, oprášte ich farebným prachom, aby vyzerali realistickejšie

Zloženie: cukor, glukózový sirup, voda, stabilizátory: E413, E415, rastlinný olej, konzervačná látka: E202, zvlhčovadlo: E422.

Alergény: Vyrobené v továrni, ktorá spracúva orechy.

Skladovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste. Neuchovávajte v chladničke, nezmrazujte. Po otvorení obaľte pastu do priľnavej fólie a umiestnite ju do vzduchotesnej nádoby, aby ste zabránili vysychaniu.

 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 272 g
Netto hmotnosť 255 g
Farba Bílá
Tento produkt je súčasťou: Poťahovacie a modelovacie hmoty (fondant) Poťahovacie hmoty (fondant) Hmoty na modelovanie
Renshaw

Značka Renshaw, představuje zkušenosti a kvalitu s více než stoletou historií - výrobky pro cukráře a pekaře vyrábí již od roku 1898. Renshaw je držitelem garance "The Royal Warrant" udělované ve Velké Británii výhradně certifikovaným dodavatelům pro královský dvůr. Značku Renshaw nabízíme v České republice a na Slovensku jako autorizovaný prodejce a přímý dovozce.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Renshaw, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Na našom eshope dávame prednosť AZO FREE barvivám. Čo to je?

Ak nesie výrobok označenie AZO FREE alebo tiež skratku AZ, prípadne v zložení nenájdete niektoré z nasledujúcich farbív, znamená to, že neobsahuje azofarbivá Tartrazín E102, Chinolínová žltá SY E104, Žltá SY E110, Azorubín E122, Ponceau 4R E124, Červeň Allura E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 06.12.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 06.12.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 06.12.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás