Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Lime Green ProGel - profesionálna potravinárska gélová farba v tube (zelená)

Autorizovaný predajca
Neobsahuje geneticky modifikované suroviny Vhodné pre vegánov a vegetariánov Košér
Máme skladom > 5 ks Vo štvrtok 20.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
7.04 € 5.82 € Bez DPH
Lime Green ProGel - profesionálna potravinárska gélová farba v tube (zelená)
Lime Green ProGel - profesionálna potravinárska gélová farba v tube (zelená)
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 7.04 €

Gélová profesionálna koncentrovaná farba v tube zelená.

Gélová profesionálna koncentrovaná farba v tube na farbenie všetkých cukrárskych surovín - poťahovacie, modelovacie hmoty, maslové krémy, bielkové (kráľovské) glazúry, isomalt, šľahačkové peny a pod. Zloženie farieb je vhodné aj pre vegetariánov a bezlepkovú diétu. Zloženie farieb je z glycerínu, oxidu, propylénglykolu, silikónové farby: E104 a E110. Odporúčané dávkovanie 3g farby na 1 kg hmoty.

Koncentrované farby ProGel® od spoločnosti Rainbow Dust Colours sú novým štandardom pre potravinárske farbivá. Vysoko koncentrovaná farba, ktorá si na zafarbenie vyžaduje len minimálne množstvo výrobku. Jednoducho pridajte malé množstvo farby do cukríkov, marcipánu alebo krému a sledujte, ako sa pri miešaní zmení na požadovanú farbu.

Hmotnosť: 25 g

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 52 g
Netto hmotnosť 25 g
Farba Zelená
Krajina pôvodu Velká Británie
Tento produkt je súčasťou: Gélové (pastové) farby Koncentrované gélové farby Potravinárske farby a farbivá Gélové farby, gélovky Zelená potravinářská barviva a barvy

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Vhodné pro vegetariány, Košer (kosher)
Rainbow Dust

V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Rainbow Colours, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Na našom eshope dávame prednosť AZO FREE barvivám. Čo to je?

Ak nesie výrobok označenie AZO FREE alebo tiež skratku AZ, prípadne v zložení nenájdete niektoré z nasledujúcich farbív, znamená to, že neobsahuje azofarbivá Tartrazín E102, Chinolínová žltá SY E104, Žltá SY E110, Azorubín E122, Ponceau 4R E124, Červeň Allura E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 20.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás