Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Forma na pečenie Marissa Orient bábovka priemer 23,5 cm

Netypický dizajnový tvar formy na pečenie MARISSA ORIENT vo veľmi módnom, luxusne vyzerajúcom dizajne a medenej farbe. Forma je nielen praktická, ale aj pôsobivá. Okrem toho bude krásnou dekoráciou…

Podrobný popis produktu
33.93 € 28.04 € Bez DPH
Forma na pečenie Marissa Orient bábovka priemer 23,5 cm
Forma na pečenie Marissa Orient bábovka priemer 23,5 cm
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 33.93 €

Netypický dizajnový tvar formy na pečenie MARISSA ORIENT vo veľmi módnom, luxusne vyzerajúcom dizajne a medenej farbe. Forma je nielen praktická, ale aj pôsobivá. Okrem toho bude krásnou dekoráciou v moderných aj rustikálnych kuchyniach.

Nepriľnavá forma PFLUON na pečenie piškótového, treného a kysnutého cesta.

dvojitý nepriľnavý povrch na vnútornej strane a sprej na vonkajšej strane hliníkového tela, ktoré je skvelým vodičom tepla. Je odolný voči teplotám do 200 °C. Odporúčame vymastiť a vysypať bábovku, aby bola nadýchaná a mäkká a pekne sa vyklopila z formy.

Forma je vhodná pre elektrické, plynové a teplovzdušné rúry. Ľahko sa udržiava, ak sa náplň pripáli, stačí ju len odmočiť a potom umyť bežným spôsobom, bez použitia abrazívnych prostriedkov a drôtených utierok.

 

Tento produkt je súčasťou: Formy na bábovky
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 03.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 03.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 03.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás