Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Potravinárske pero dvojstranne - červené

Autorizovaný predajca
Vhodné pre vegánov a vegetariánov Košér
5.44 € 4.86 € Bez DPH
Potravinárske pero dvojstranne - červené
Potravinárske pero dvojstranne - červené
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 5.44 €

Jedlá ceruzka obojstranná - červená farba.

Predtým známe ako obojstranné pero na potraviny od spoločnosti Rainbow Dust.

Pero Food Art Pen od spoločnosti Rainbow Dust možno používať z dvoch strán, z jednej strany s jemným hrotom od 0,5 mm a z druhej strany s hrubým hrotom od 2,5 mm. Pero je vhodné najmä na modelovanie postáv, ako sú oči a riasy na tvárach a žilky na okvetných lístkoch a kvetoch. Pero je k dispozícii v 23 rôznych farbách.

Špeciálny potravinársky atrament rýchlo schne a je lepší na jemnú prácu ako farba a štetec. Pero najlepšie funguje na tvrdom povrchu, preto nechajte marcipán, fondán alebo gumenú pastu pred použitím pera trochu vyschnúť. To prinesie najlepší výsledok. Obojstranné pero skladujte tesne uzavreté, aby ste zabránili jeho dehydratácii. Ak je pero dehydrované, použite na hrot trochu vody.

Pero nie je vhodné na vyfarbovanie veľkých plôch. Na veľké plochy môžete použiť potravinársku farbu alebo farbu z farebného prachu a omladzovacieho liehu. Atrament v pere je na vodnej báze a nie je vhodný na farbenie čokolády a Candy Melts.

Food Art Pen obsahuje 5 gramov jedlého atramentu.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 14 g
Farba Červená
Tento produkt je súčasťou: Fixy obojstranné Červená potravinářská barviva a barvy

Zloženie výrobku

Voda, glycerín, etanol, E124. E124 môže mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí.

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Vhodné pro vegetariány, Košer (kosher)
Rainbow Dust

V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Rainbow Colours, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V utorok 12.03.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V utorok 12.03.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V utorok 12.03.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás