Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Mechanický rozprašovač na sklo - 0,26 l

Tento sklenený mechanický rozprašovač je ideálny na dochucovanie šalátov, prípravu zeleninových jedál a marinovanie mäsa na grilovanie.

Podrobný popis produktu
Máme skladom > 5 ks Vo štvrtok 27.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
7.18 € 5.93 € Bez DPH
Mechanický rozprašovač na sklo - 0,26 l
Mechanický rozprašovač na sklo - 0,26 l
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 7.18 €

Tento sklenený mechanický rozprašovač je ideálny na dochucovanie šalátov, prípravu zeleninových jedál a marinovanie mäsa na grilovanie.

Či už do neho nalejete olej alebo ocot, rozprašuje tekutinu tam, kde ju potrebujete, je to jemný prúd, nie aerosól. Je to užitočné najmä pred pečením mäsa, tortilly alebo zeleniny, keď chcete obmedziť množstvo tuku v pripravovanom jedle.

Sklenená nádoba má objem 260 ml a je vybavená plastovým rozprašovačom z PP a PS s krúžkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý funguje na princípe čerpadla, stačí stlačiť hornú časť označenú šípkou.

Upozorňujeme, že vzhľadom na vyššiu hustotu oleja nie je účinok postreku taký dokonalý ako pri použití octu alebo iných kvapalín. Sklenenú nádobu je možné umývať v umývačke riadu.

 

Objem 260 ml
Materiál Plast, Sklo
Tento produkt je súčasťou: Cukorničky, koreničky Kuchynské potreby
Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 27.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 27.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 27.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás