Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Forma na lízatká - Cake pops

21.35 € 17.65 € Bez DPH
Forma na lízatká - Cake pops
Forma na lízatká - Cake pops
Dostupnosť: Dodanie do 7 - 10 dní
Cena: 21.35 €

Forma na lízatká - Cake pops

Jednoduchá forma na 15 kusov okrúhlych lízaniek z rôznych surovín sa veľmi ľahko používa aj udržiava. Materiál, z ktorého je vyrobená, zaručuje jej dlhú životnosť.

Cake pops - pečené lízanky veľmi obľúbené hlavne v Anglicku a Amerike. Je to taká sladká bodka pri rôznych príležitostiach, hlavne oslavách. Robí sa mnoho variantov podľa príležitosti použitia. Majú rôzne názvy, ako napr. tortové guľôčky v čokoláde, tortové guľôčky alebo lízátkové torty. Táto pečená lízanka poteší hlavne deti, určite budú rady pomáhať s ich výrobou, hlavne zdobením. Vhodne naaranžované sa hodia na rôzne oslavy, a to nielen tie detské. Ak sa lízanky jednotlivo zabalia napr. do kúsku celofánu a previažu mašličkou, môžu slúžiť aj ako darčeky pre malých kamarátov našich detí do školy alebo škôlky, alebo aj ako odmena pri rôznych hrách a súťažiach.

 

Forma na lízanky sa musí pred naplnením cestom zľahka pretrieť olejom a poprášiť polohrubou múkou, a to obidva diely. Prípadný prebytočný olej sa vysaje papierovým obrúskom. Cesto sa vkladá do spodného dielu lyžicou alebo pomocou vrecka s odstrihnutým rožkom. Potom formu priklopíme horným dielom s otvormi, položíme na plech na pečenie a vložíme do vyhriatej rúry. Orientačná doba pečenia je 12 -15 minút pri teplote cca 170 ° C.

Po upečení necháme formu malú chvíľku vychladnúť a guličky opatrne vyberieme a necháme vychladnúť na mriežke. Potom do nich vložím špajle, z jednej strany málinko ponorené do rozpustenej čokolády, ktorá po vychladnutí špajľu trochu zafixuje. Nasleduje potretie celého povrchu rozpustenou čokoládou a to za pomocou štetca alebo silikónového pierka. Čokoláda sa môže použiť akákoľvek - mliečna, biela, horká, ako kto má rád. Ihneď obalíme napr. v nastrúhaných mandliach. ale môžeme použiť aj orechy, kokos, nesolené arašidy, griláž, jemne nastrúhaný kokosový suk alebo rôzne kupované ozdôbky ako čokoládová ryža, farebné guľôčky a pod.

Tento produkt je súčasťou: Cake pops
Ibili

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Ibili, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 03.07.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 03.07.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 03.07.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás