Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tortová forma tričko/športový dres

16.57 € 13.69 € Bez DPH
Tortová forma tričko/športový dres
Tortová forma tričko/športový dres
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 16.57 €

Tortová forma v podobe dresu - trička.

Formou vytvoríte športový dres, ktorý môžete zdobiť vo farbách obľúbeného športového tímu. Tortu môžete venovať športovým nadšencom a športovcom samostatne, alebo ju umiestnite na veľkú tortu, ktorú ozdobíte ďalšími športovými prvkami. Formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Plňte treným alebo šľahaným cestom, ktoré po upečení a vychladnutí môžete potierať krémom. Tortu zdobte krémami, farbenými gélovými alebo sypkými farbami, čokoládou alebo ju  potiahnite poťahovacími hmotami. Na ich farbenie použite najlepšie tekuté a gélové farby. Pre jemný farebný nádych použite prachové perleťové farby alebo glittrové farby v tube.

Upečte krásnu tortu v tvare športového dresu či trička s touto 3D formou od Wilton! Potrebujete vyrobiť tortu pre športovcov? Dajte sa do toho ... Panvica má nepriľnavú vrstvou pre jednoduché uvoľnenie cesta.

Rozmery: cca. 38 x 13,8 x 7,2 cm. Nie je vhodné do umývačky riadu. Odporúčame prikúpiť olej na vymazávanie foriem v spreji.

 

Party téma Fotbal
Tento produkt je súčasťou: Suroviny a cukrárske potreby na narodeninové torty 3D formy na pečenie a torty Futbal Šport Podľa témy
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V stredu 05.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V stredu 05.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V stredu 05.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás