Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tortová forma Otvorená kniha 3D

23.96 € 19.81 € Bez DPH
Tortová forma Otvorená kniha 3D
Tortová forma Otvorená kniha 3D
Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 týždňov
Cena: 23.96 €

Tortová forma Otvorená kniha

Vďaka forme vytvoríte celistvú knihu, ktorú po upečení stačí ozdobiť krémom alebo preťahovacími hmotami a ďalšími dekoráciami, popr. naplniť krémom. Tortou potešíte narodeninové oslávenca aj práve titulovaná absolventov.

Knihu môžete zdobiť modelovanými kvetinami, perličkami, ozdobnými ťahy krémom pomocou rezaných trubičiek, mašľami a ďalšími dekoráciami. Na tortu môžete písať číslice a blahoželania. Na krémom potreté torty použite najlepšie úzku špičku. Trezírovací sáčok plňte buď kontrastným krémom, bielkovou polevou alebo čokoládou.

Na poťahované torty môžete aplikovať rovnaké možnosti alebo zvoľte farebnú fixku určenú na kreslenie a písanie na obalené dezerty. Formu pred pečením vyložte papierom na pečenie alebo dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou.

Jednodielna hliníková forma pre pečenie tort.
Veľkosť formy: 40 x 30 x 5cm

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 343 g
Netto hmotnosť 343 g
Tento produkt je súčasťou: 3D formy na pečenie a torty
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 06.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 06.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 06.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás