Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

  Tortová forma Otvorená kniha 3D

  0x
  18.91 € 15.63 € Bez DPH
  Tortová forma Otvorená kniha 3D
  Tortová forma Otvorená kniha 3D
  Dostupnosť: Naskladňujeme za 4 týždne
  Cena: 18.91 €

  Tortová forma Otvorená kniha

  Vďaka forme vytvoríte celistvú knihu, ktorú po upečení stačí ozdobiť krémom alebo preťahovacími hmotami a ďalšími dekoráciami, popr. naplniť krémom. Tortou potešíte narodeninové oslávenca aj práve titulovaná absolventov.

  Knihu môžete zdobiť modelovanými kvetinami, perličkami, ozdobnými ťahy krémom pomocou rezaných trubičiek, mašľami a ďalšími dekoráciami. Na tortu môžete písať číslice a blahoželania. Na krémom potreté torty použite najlepšie úzku špičku. Trezírovací sáčok plňte buď kontrastným krémom, bielkovou polevou alebo čokoládou.

  Na poťahované torty môžete aplikovať rovnaké možnosti alebo zvoľte farebnú fixku určenú na kreslenie a písanie na obalené dezerty. Formu pred pečením vyložte papierom na pečenie alebo dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou.

  Jednodielna hliníková forma pre pečenie tort.
  Veľkosť formy: 40 x 30 x 5cm

  Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 343 g
  Netto váha 343 g
  Tento produkt je súčasťou: 3D formy na pečenie a torty
  Wilton

  Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.