Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Tortová forma Lopta 3D

Máme skladom 2 ks Vo štvrtok 20.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
28.30 € 23.39 € Bez DPH
Tortová forma Lopta 3D
Tortová forma Lopta 3D
Dostupnosť: Máme skladom 2 ks
Cena: 28.30 €

Tortová forma v tvare lopty 3D.

Pomocou formy vytvoríte veľkú 3D loptu, ktorá poteší každého športovca. Tortu môžete darovať na narodeniny alebo k sviatku, alebo víťazným športovým tímom pri slávnostnom vyhlásení športových stretnutí.

Touto formou môžete vytvoriť základ pre torty predstavujúce glóbus alebo hoci aj zemeguľu.

Tortovú formu dôkladne vymažte tukom a vysypte hrubou múkou. Po upečení zrežte vypuklú časť torty, aby ste mohli ľahko spojiť dve rovnaké časti pomocou krému. Vychladenú tortu zdobte krémom alebo poťahujte poťahovacími hmotami. Na kreslenie na poťahovacie hmoty používajte gélové alebo tekuté farby. Na farbenie krémov použite sypké alebo gélové farby.

Priemer 15,2 cm.
Dvojdielna hliníková forma a 2 kovové stojančeky na pečenie.

 

  • vhodné do myčky nádobí
  • nevhodné do mikrovlnnné trouby
  • v elektrické troubě
  • v plynové troubě
  • v horkovzdušné troubě
Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 350 g
Netto hmotnosť 275 g
Party téma Fotbal
Použití vhodné do myčky nádobí, nevhodné do mikrovlnnné trouby, v elektrické troubě, v plynové troubě, v horkovzdušné troubě
Materiál Hliník
Krajina pôvodu USA
Tento produkt je súčasťou: 3D formy na pečenie a torty Suroviny a cukrárske potreby na detské torty pre chlapcov Futbal Šport
Wilton

Wilton, americký sen. Všetko začalo v roku 1929, kedy Dewey McKinley Wilton, s pomocou svojej ženy, založil malú cukráreň v Chicagu. Potom prišla kríza akciového trhu a ekonomická aj ľudská depresie. Okolo zúrila vysoká nezamestnanosť, a Wilton napriek tomu našiel na trhu medzeru, začal dodávať luxusné svadobné torty pre slávne hotely a kluby v Chicagu. Dnes je Wilton svetovou jednotkou v oblasti cukrárskych nástrojov aj surovín.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 20.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 20.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás