Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Jedlá fixka ružová obojstranná

Autorizovaný predajca
Máme skladom > 5 ks Vo štvrtok 23.05. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
5.58 € 4.98 € Bez DPH
Jedlá fixka ružová obojstranná
Jedlá fixka ružová obojstranná
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 5.58 €
RD Food Art Pen - tmavoružová -

Predtým známe ako obojstranné pero na potraviny Rainbow Dust.

Pero na potraviny Rainbow Dust sa dá používať obojstranne, na jednej strane má jemný hrot od 0,5 mm a na druhej strane hrubý hrot od 2,5 mm. Pero je vhodné najmä na modelovanie figúr, ako sú oči a mihalnice na tvárach a žilky na okvetných lístkoch a kvetoch. Pero je k dispozícii v 23 rôznych farbách.

Špeciálna potravinárska farba rýchlo schne a je vhodnejšia na jemnú prácu ako farba a štetec. Pero najlepšie funguje na tvrdých povrchoch, preto nechajte marcipán, fondán alebo gumu pred použitím pera trochu zaschnúť. To vám prinesie najlepší výsledok. Obojstranné pero skladujte pevne uzavreté, aby ste zabránili jeho vyschnutiu. Ak je pero vysušené, použite na hrot trochu vody.

Pero nie je vhodné na vyfarbovanie veľkých plôch. Na veľké plochy môžete použiť potravinársku farbu alebo farebný prach a omladzujúci alkohol. Tlačidlo v pere je na vodnej báze a nie je vhodné na farbenie čokolády a cukríkov.

Zloženie: voda, glycerín, etanol, E122, E133. E122 môže nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí. Tento výrobok je vhodný pre vegetariánov a je certifikovaný ako kóšer.

Pero Food Art Pen obsahuje 5 gramov jedlého atramentu.

Obal tohto výrobku je v angličtine, francúzštine, nemčine, španielčine a holandčine.

Výrobok je dostupný v angličtine, francúzštine, nemčine, španielčine a holandčine.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 14 g
Farba Růžová
Tento produkt je súčasťou: Fixy obojstranné
Rainbow Dust

V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Rainbow Colours, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa Vo štvrtok 23.05.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS Vo štvrtok 23.05.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime Vo štvrtok 23.05.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás