Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Hubka na maľovanie EasyCover Sponge

Autorizovaný predajca
Výrobok sa už nepredáva
Hubka na maľovanie EasyCover Sponge
Hubka na maľovanie EasyCover Sponge
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 10.65 €

Hubka na jemné nanášanie farieb.

Pomocou maliarskej hubky EasyCover spolu s kovovými farbami na potravinovej báze Rainbow Dust Colors sú dekoratéri tort schopní s ľahkosťou dosiahnuť úžasné kovové efekty na veľkých plochách.

Príprava: Vypláchnite špongiu pod vodu a vytlačte ju. Bude mäkká a pripravené na použitie.

Ako používať: Nalejte fľaštičku metalickej farby na paletu a ľahko pritlačte hubku. Teraz jednoducho aplikujte na povrch jemným pohybom. Nechajte vyschnúť (cca 30 minút) a môžete pridať ďalšiu vrstvu. Dve vrstvy sú zvyčajne dostatočné.

Čistenie: Hubku stačí umyť pod teplou vodou. Farbivo môže poškvrniť hubku, ale to nebude mať vplyv na budúce použitie.

 

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 13 g
Netto hmotnosť 25 g
Tento produkt je súčasťou: Štetce
Rainbow Dust

V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Rainbow Colours, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.