Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Ploché kovové strúhadlo

Autorizovaný predajca
Máme skladom 2 ks V piatok 28.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
3.34 € 2.76 € Bez DPH
Ploché kovové strúhadlo
Ploché kovové strúhadlo
Dostupnosť: Máme skladom 2 ks
Cena: 3.34 €

Polkruhové strúhadlo je ideálne najmä na zemiaky vďaka ostrým otvorom v korunke. Ľahko ich pripravíte na ďalšie spracovanie do rôznych druhov cesta. Materiál: pocínovaný kov. Nie je vhodné do umývačky riadu. Rozmery: š. 11 cm, d. 28,5 cm.

Ploché kovové strúhadlo

Predstavujeme vám naše polkruhové strúhadlo, ktoré je ideálnym nástrojom na prípravu rôznych jedál. Jeho ostré otvory v tvare korunky sú ideálne najmä na strúhanie zemiakov. Uľahčuje prípravu zemiakov na ďalšie spracovanie, napríklad na cesto.

Toto strúhadlo je vyrobené z pocínovaného kovu, ktorý zaručuje jeho kvalitu a odolnosť. Máme však pre vás jedno dôležité upozornenie - strúhadlo nie je vhodné do umývačky riadu, preto ho odporúčame umývať ručne.

Rozmery:

  • Šírka: 11 cm
  • Dĺžka: 28,5 cm

Použitie: Na strúhadle sa dá strúhať aj na sucho:

Toto strúhadlo je univerzálne a možno ho použiť na rôzne potraviny. Jeho hlavným využitím je samozrejme strúhanie zemiakov, ktoré je s týmto strúhadlom veľmi jednoduché. Jeho použitie je veľmi jednoduché, pretože sa veľmi ľahko používa a je veľmi jednoduché: stačí ho pevne uchopiť za hornú rukoväť a spodnú ohnutú časť upnúť na dosku na krájanie, okraj misy alebo hrnca.

Okrem zemiakov možno strúhadlo použiť aj na strúhanie tvrdých vyzretých syrov, ako je napríklad parmezán. Môžete ho tak napríklad položiť priamo na porciu talianskych cestovín na tanieri. Po použití možno strúhadlo vložiť do umývačky riadu na jednoduché a praktické čistenie.

Často kladené otázky a odpovede:

Je strúhadlo vhodné do umývačky riadu?

Nie, strúhadlo nie je vhodné do umývačky riadu. Odporúčame ho umývať ručne.

Na aké potraviny je strúhadlo najvhodnejšie?

Strúhadlo je ideálne najmä na strúhanie zemiakov, ale môžete ho použiť aj na strúhanie tvrdých vyzretých syrov, ako je napríklad parmezán.

Ako strúhadlo používať?

Strúhadlo môžete rukou pevne uchopiť za hornú rukoväť a spodnú zahnutú časť prichytiť na dosku na krájanie, okraj misy alebo hrnca. Tým sa zabezpečí pevnosť a stabilita počas strúhania.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 121 g
Tento produkt je súčasťou: Riad
ORION

ORION Domáce potreby pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov, patrí k najpredávanejším a ponúka viac ako 5 000 kusov domácich potrieb. Značka ORION Domáce potreby sa snaží ponúkať komplexný sortiment domácich potrieb vrátane značkového riadu a kuchynského náčinia vo vysokej kvalite v súlade so súčasnými trendmi v gastronómii. K dispozícii sú výrobky od renomovaných českých a zahraničných výrobcov. Nájdete tu sortiment riadu vyrobeného najmodernejšími technológiami, vyhľadávaný medený riad, riad s nepriľnavým keramickým povrchom na zdravé varenie, viacvrstvový riad z nehrdzavejúcej ocele, silikónové formy na pečenie atď. ORION ponúka aj tovar do kuchyne, obývačky, kúpeľne, na ľahšie upratovanie domácnosti, do záhrady...

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V piatok 28.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V piatok 28.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V piatok 28.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás