Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Čierny fondán - 200 g

Bezlepkové výrobky neobsahuje laktózu Neobsahuje palmový olej
Máme skladom 3 ks V pondelok 03.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
4.41 € 3.94 € Bez DPH
Čierny fondán - 200 g
Čierny fondán - 200 g
Dostupnosť: Máme skladom 3 ks
Cena: 4.41 €

Nemecký hotový fondán v praktickom 200 g balení.

Okamžite použiteľná čierna plne sfarbená, sýto farebná hmota. Potiahnutý fondán je vhodný nielen na poťahovanie, ale aj na modelovanie postavičiek a menších tvarov a ozdôb na torte alebo muffinoch.

Dekoratívny a tortový fondán v cukrárenskej kvalite. Fondán sa dá ľahko vyvaľkať alebo vymodelovať a je veľmi trvanlivý, netrhá sa. Ideálne na farbenie potravinárskymi farbivami. Zmes je vhodná aj pre vegánov, neobsahuje lepok, laktózu ani palmový olej.

Vyvaľkajte fondán na požadovanú hrúbku a potom ním prikryte už úplne vychladnutú tortu a pritlačte. Potom ho dôkladne vymiesime pri izbovej teplote, pracovnú plochu môžeme posypať práškovým cukrom alebo škrobom, aby sa nelepilo. Rolovaný fondán vhodný pre začiatočníkov, ľahko sa používa vďaka svojej mäkkej, suchej konzistencii. Fondánová hmota nesmie prísť do priameho kontaktu so smotanou, tvarohom alebo pudingovým krémom, pretože vysoký obsah vlhkosti cukrovú hmotu zmäkčuje.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 200 g
Netto hmotnosť 200 g
Farba Černá
Tento produkt je súčasťou: Poťahovacie hmoty (fondant) Farebné poťahovacie hmoty (fondant) Hmoty na modelovanie Černá potahovací hmota

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Neobsahuje laktózu (Lactose free), Neobsahuje palmový olej

Na našom eshope dávame prednosť AZO FREE barvivám. Čo to je?

Ak nesie výrobok označenie AZO FREE alebo tiež skratku AZ, prípadne v zložení nenájdete niektoré z nasledujúcich farbív, znamená to, že neobsahuje azofarbivá Tartrazín E102, Chinolínová žltá SY E104, Žltá SY E110, Azorubín E122, Ponceau 4R E124, Červeň Allura E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 03.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 03.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 03.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás