Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Gélová farba Green Lime Crush

Neobsahuje E171 Vhodné pre vegánov a vegetariánov Košér
Máme skladom > 5 ks V pondelok 03.06. Môže byť k odberu alebo kuriérom k Vám domov.
4.85 € 4.01 € Bez DPH
Gélová farba Green Lime Crush
Gélová farba Green Lime Crush
Dostupnosť: Máme skladom > 5 ks
Cena: 4.85 €

Gélové potravinárske farbivo.

Vytvárajte výrazné žiarivé farby s pastelkami PME. Tieto farby sa výborne hodia na farbenie fondánu, marcipánu, maslového krému, cukrovej hmoty, kráľovskej polevy a ďalších. Farba je v tvare pasty, takže je ľahké pridať správne množstvo do vášho výrobku.

Ako používať: Pomocou koktailovej tyčinky získajte z balenia trochu farby. Ak chcete do marcipánu alebo fondánu pridať viac farby, vždy použite čisté špáradlo. Ak chcete tmavšiu alebo sýtejšiu farbu, pridajte do polevy viac farby. Ak chcete dosiahnuť najlepší výsledok, hnette menej, ak chcete získať mramorovú farbu. Dbajte na to, aby ste mali farbu uprostred, aby ste si nezašpinili ruky. Okamžite si umyte ruky mydlom a teplou vodou, aby ste z nich odstránili farbu.

Zloženie: voda, oxid kremičitý (E551), farbivo (E104), propylénglykol (E1520), glycerín (E422), farbivo (E133). E104 môže nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí. Tento výrobok je certifikovaný ako kóšer a je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Maximálna použiteľná dávka: 2 g/kg.

Obsah: 25 g.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 36 g
Netto hmotnosť 25 g
Farba Zelená
Tento produkt je súčasťou: Gélové (pastové) farby

Stravovacie požiadavky, diéty, obmedzenia

Výrobce deklaruje E171 Free, Vhodné pro vegetariány, Vhodné pro vegany, Košer (kosher)
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Na našom eshope dávame prednosť AZO FREE barvivám. Čo to je?

Ak nesie výrobok označenie AZO FREE alebo tiež skratku AZ, prípadne v zložení nenájdete niektoré z nasledujúcich farbív, znamená to, že neobsahuje azofarbivá Tartrazín E102, Chinolínová žltá SY E104, Žltá SY E110, Azorubín E122, Ponceau 4R E124, Červeň Allura E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V pondelok 03.06.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V pondelok 03.06.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V pondelok 03.06.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás