Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

PME Lesk v spreji bez alkoholu - zlatý - 100 ml

20.49 € 16.94 € Bez DPH
PME Lesk v spreji bez alkoholu - zlatý  - 100 ml
PME Lesk v spreji bez alkoholu - zlatý - 100 ml
Dostupnosť: Naskladňujeme do 3 týždňov
Cena: 20.49 €

Jedlá farba v spreji.

 


Tento lesklý sprej PME neobsahuje alkohol. Pomocou tohto zlatého lesklého spreja vytvoríte nádherný lesklý efekt na tortách, čokoládach, koláčikoch, sušienkach, zákuskoch a ďalších výrobkoch. Sprej sa ľahko používa a výborne sa hodí na marcipán, fondán, maslový krém, čokoládu, gumpastu, modelovaciu hmotu alebo pastu.

Zloženie: hnací plyn, rastlinný olej (repné semeno), farbivo: E171, E172. Tento výrobok neobsahuje alkohol. Tento výrobok je : Košer certifikát, Halal certifikát, vhodný pre vegetariánov.

Obsah: Obsah: 100 ml.

Upozornenie: extrémne horľavý aerosól. Nádoba pod tlakom: Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50 °C.
S9 - Skladujte na dobre vetranom mieste.
S23 - Nevdychujte postrek.
S33 - Prijmite preventívne opatrenia proti statickému výboju.
S51 - Používajte len na dobre vetranom mieste.
Odporúčaný čas tuhnutia pred spotrebou je 4 hodiny.
Len na profesionálne použitie.
Maximálne dávkovanie: 1: 188 g prípravku (zodpovedá približne 143 s postreku) na 1 kg ošetrovaného výrobku. Hliník obsiahnutý v 188 g nastriekaného výrobku: 150 mg.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 102 g
Objem 100 ml
Farba Zlatá
Tento produkt je súčasťou: Farby v spreji
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie
SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa SK - Osobný odber v Packeta - Zásielkovňa V piatok 29.12.
SK - Kurierom GLS SK - Kurierom GLS V piatok 29.12.
SK - Kurierom SPS / InTime SK - Kurierom SPS / InTime V piatok 29.12.

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kontaktujte nás