Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU EN
0 0.00 € Prázdny košík

Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold

Autorizovaný predajca
Výrobok sa už nepredáva
Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold
Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold
Dostupnosť: Nelze objednat
Cena: 5.79 €

Zlatá jedlá prachová farba.

Jedlá prachová farba FunColours Sparkle od FunCakes je 100% jedlý farebný prášok, ktorý je skvelý pre pridanie farebných detailov do tort, dekorácií a cukrových kvetov. Jednoducho natrite prach na torty alebo pridajte do cukrových kvetín a dekorácií a získate skutočne krásne detaily. Jedlý prach môžete tiež ľahko premeniť v jedlú farbu, jednoducho ho len zmiešajte s alkoholom alebo s tekutým zjemňovačom farieb isopropylalkoholem Rejuvenator Spirit.

Rad FunColours by FunCakes dodá vašim tortám vynikajúci vzhľad a dojem. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, 100% jedlé a ľahko použiteľné.

Pre použitie v potravinách. Maximálna použiteľná dávka: koľko bude treba na dosiahnutie správnej farebnosti.

Skladovanie: 15 ° C - 22 ° C, skladujte na tmavom mieste.

Balené v atraktívnom maloobchodnom balení. Balenie tohto produktu obsahuje nasledovné jazyky: holandčina, angličtina, nemčina, francúzština, španielčina a taliančina.

Obsah: 4,5 gramu.

 

Hmotnosť vrátane obalu (brutto) 25 g
Netto hmotnosť 4.5 g
Farba Zlatá
Tento produkt je súčasťou: Práškové barvy bez lesku

Zloženie výrobku

Protispekavé činidlo: E555, farba: E171.

FunCakes

Značka FunCakes bola založená vo februári 2009. Spoločnosť je súčasťou spoločnosti NewCakes BV so sídlom vo Wormeri na severe Holandska. Spoločnosť FunCakes predáva široký sortiment prísad a výrobkov na pečenie, zdobenie a poťahovanie koláčov, muffinov a iných pochúťok. Náš sortiment zahŕňa najmä veľmi obľúbený farebný rolovaný fondán a marcipán, ale aj jedlé potravinárske farby, prášky a gély, ako aj čoraz obľúbenejšie špeciálne potravinárske zmesi - bezlepkové, so zníženým obsahom laktózy alebo so zníženým obsahom cukru.

Našli ste nepresnosť alebo chybu v preklade? Dajte nám vedieť a my vám pošleme malý darček .

Zatiaľ žiadne názory

Pridať vlastné hodnotenie

Garancia bezplatného vrátenia tovaru


Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodné 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

Kúpiť spolu

Prachová potravinárska farba zlatá - Shimmering Gold

Prachová potravinárska farba…

10.20 €

Kontaktujte nás