Mena: CZK / EUR / HUF
Vyberte jazyk: CZ SK HU
0 0.00 € Prázdny košík

  Piňata Korunka princezná - rozbíjacia.

  Piňata Korunka princezná - rozbíjacia.

  Podrobný popis produktu
  Naskladňujeme do 2 dní
  0x
  17.10 € 14.13 € Bez DPH
  Piňata Korunka princezná - rozbíjacia.
  Piňata Korunka princezná - rozbíjacia.
  Dostupnosť: Naskladňujeme do 2 dní
  Cena: 17.10 €

  Piňata Korunka princezná - rozbíjacia.

  Piňata Korunka Princezná je uzavretá nádoba z vrstveného papiera, ozdobená pestrofarebným papierom a rôznymi strapcami. Tvar môže byť takmer akýkoľvek. Plní sa rôznymi darčekmi alebo sladkosťami. Visí na dlhom povraze, ktorý sa poťahuje tak, aby sa piňata neustále pohybovala. Na rôznych oslavách potom deti so zaviazanými očami do piňát tlčú dlhými tyčami, aby im z nich po rozbití vypadli rôzne sladkosti alebo hračky. Piňaty sú zvykom najmä v kultúre Mexika, USA a celej Latinskej Ameriky.

  Súčasťou balenia nie sú sladkosti ani darčeky.

  Party téma Pohádkové princezny
  Tento produkt je súčasťou: Piňaty

  Zatiaľ žiadne názory

  Pridať vlastné hodnotenie

  Garancia bezplatného vrátenia tovaru


  Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš veľa alebo sa nepáči farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamihu, kedy ste ju obdržali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, vraciate len časť objednávky alebo napríklad reklamujete.

  Ako funguje Garancia bezplatného vrátenia tovaru? 

  • Ak reklamujete (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol - reklamácie sa riadi okrem iného. reklamačným poriadkom.

  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od obdržania zásielky - vytlačte si prosím a vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

  Balíček spolu s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, tak, nech nedôjde k poškodeniu pri preprave a napíšte nám mailom na eshop@svetcukrarov.sk alebo zavolajte v pracovné dni od 8 do 16 na tel 0412 399 556.

  My vám mailom zašleme spätný lístok do Zásielkovna.sk, ten potom nalepte na zásielku a doneste do najbližšieho miesta osobného odberu. Ich zoznam nájdete tu. Balíček s nalepeným lístkom jednoducho prineste a na naše náklady ho dopravíme k nám do centrálneho skladu.

  Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa), vám zasielame nový tovar alebo peniaze na účet napísaný na vami zaslanom formulári.

  V prípade, že nechcete využiť služby Garancia bezplatného vrátenia výrobku, pošlite prosím zásielku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Priemyselný park Karviná
  Závodné 540/51
  735 06 Karviná - Nové Mesto
  Česká republika

  Tel pre kuriéra / poštu: +420 603 33 77 55

  Zásielky neposielajte ako dobierku, nevyžiadané dobierky neprijímame a proces vrátenia by sa vám tak zbytočne predražil.

  Kontaktujte nás

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.